Otobüs Simulator Ultimate Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciZuuks Games
  • DilTürkçe
  • Boyut1.45GB
  • Versiyon2.0.7
Otobüs Simulator Ultimate Apk indir

Otobüs Simulator Ultimate Apk indir

Otobüs Simulator Ultimate APK indir, Android otobüs sürme simülasyonu Otobüs Simulator Ultimate Türkiye’nin orjinal otogarlarında şehilerarası yolcu taşıyın. Otobüs Simulator Ultimate APK indir,...

Otobüs Simulator Ultimate APK indir, Android otobüs sürme simülasyonu Otobüs Simulator Ultimate Türkiye’nin orjinal otogarlarında şehilerarası yolcu taşıyın.

Otobüs Simulator Ultimate APK indir, Android Android 7.0 ve üzeri mobil cihazlarla uyumlu çalışan ve 2GB hafıza yeri isteyen bir oyundur. Türkiye’nin otogarlarında şehirlerarası yolcu taşıyarak para kazanabilirsinz.

Otobüs Simulator Ultimate Oyun Özellikleri

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep, Kayseri, Konya ve daha fazlası bulunmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Brezilya, Almanya, Azerbayca ve daha birçok ülkenin otogarları mevcuttur. Otobüs Simulator Ultimate APK Android otobüs sürme oyununda kendi otobüs şirketini kurabilirsiniz. Türkiye’nin ve Avrupa ülkelerinin şehirleri ve ilçe otogarları bulunmaktadır.

Otobüs Simulator Ultimate APK Android oyununda 100’den fazla ülke içerisinde çok oyunculu (multiplayer) oyun modunda oynayabilirsiniz. Dünyanın farklı ülkelerinde otobüs şirketinin ofisini açabilir ve Türkçe seslendirmede oynayabilirsiniz. 32’den fazla otobüs seçeneği, 250’den fazla radyo frekansı ve paralı otoban yolları mevcuttur. Otobüs Simulator Ultimate tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Otobüs Simulator Ultimate APK Android indir

Gerçekci trafik ve iç kokpit içerisinde yolcularla seyahat etmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Yeni orjinal Almanya otogarları eklenmiş olup harika mekanların ve grafiklerin keyfini çıkartabilirsiniz. Otobüs Simulator Ultimate APK Android otobüs sürme simülasyonu oyunu APK dosyası 1.5 GB olduğu için indirvip.com sitemize yüklememişizdir. Çok oyunculu ve Türkçe olması nedeniyle Türkiye’de fazlasıyla ücretsiz indirilip oynanmaktadır.

Otobüs Simulator Ultimate Android indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zuuks.bus.simulator.ultimate&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *