Pubg Mobile: ATEŞLEME Apk indir
Pubg Mobile: ATEŞLEME Apk indir

Pubg Mobile: ATEŞLEME Apk indir

Pubg Mobile ATEŞLEME APK indir, 100 farklı efsanevi çok oyunculu mod seçeneği bulunan Pubg Mobile ATEŞLEME sürümü aksiyon dolu savaşlarda hayatta kalma deneyimi sunuyor. Pubg...

Pubg Mobile ATEŞLEME APK indir, 100 farklı efsanevi çok oyunculu mod seçeneği bulunan Pubg Mobile ATEŞLEME sürümü aksiyon dolu savaşlarda hayatta kalma deneyimi sunuyor.

Pubg Mobile ATEŞLEME APK, en sevilen hayatta kalma oyunlarından birisidir. Yaşı ve cinsiyeti fark etmeksizin milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun aradığınız heyecan ve aksiyonu mobil cihazlarınıza getirmektedir.

Pubg Mobile: ATEŞLEME özellikleri

Android telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz Pubg Mobile 1.5: ATEŞLEME çok kişilik online bir oyundur. Oyuna başlarken size verilen ekipmanlar arasında seçim yaparsınız. Ancak başlangıç aşamasında çok da bir seçeneğiniz olmayacaktır. Kazandığınız her oyunda ekipmanlarınızı arttırıp geliştirerek bir sonraki oyunda daha iyi hale gelirsiniz.

Gerçekçi grafikleri ve kaliteli ses efektleriyle kendinizi gerçek bir savaşın ortasında hissedeceğiniz oyun haritalar konusunda da oldukça başarılıdır. Bölgede sokakların tüm ayrıntılarını görebiliyor olmak oyunun gerçekçiliğini de arttırmaktadır.

Gündüz ve gece modu ile eğlencenin dozunu arttırmayı hedefleyen Pubg Mobile 1.5: ATEŞLEME APK 100 farklı mod seçeneği mevcuttur. Kendinize hitap edene modu seçebilir dilerseniz tek başınıza savaşabilir dilerseniz de bir takım olmayı tercih edebilir. Hedefiniz ise basittir. Finale kadar ilerlemenizi sağlayacak olan ekipmanları toplamalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Pubg Mobile APK Android indir

Çeşitlilik ve derinlik sunan ayrıntılı savaş haritalarının olduğu ve 100 farklı mod seçeneği ile karşımıza çıkan Pubg Mobile APK Android dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip bu heyecan dolu aksiyon savaş oyununu ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Pubg Mobile: Ateşleme Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *