Paper.io 2 indir
Paper.io 2 indir

Paper.io 2 indir

Paper.io 2 APK indir, Android arcade türü ilerlemeli oyun VOODOO tarafından geliştirilmiştir. Paper.io 2 çizim deneyimi sunan oyunda bölge fethet ve ilerleyin. Paper.io 2 APK...

Paper.io 2 APK indir, Android arcade türü ilerlemeli oyun VOODOO tarafından geliştirilmiştir. Paper.io 2 çizim deneyimi sunan oyunda bölge fethet ve ilerleyin.

Paper.io 2 APK Android VOODOO oyunu olan ve oldukça popüler olan bir arcade türü ilerlemeli oyundur. Bölgenizi koruyun, büyütün ve karşınıza çıkan rakiplerinizi yenerek ilerleyin.

Paper.io 2 APK Android indir

Paper.io oyunu versiyon 2 ile karşımıza çıkan oyunda bölgenizi koruyun. Bölgenizi koruyarak ilerleyebileceğiniz oyunda rakiplerinizin bölgelerini fethedin. Paper.io 2 APK Android oyununda rakiplerinle rekabeti artırmak için onları yenerek ilerleme kaydedin.

3D görselleri, kaliteli 3B efektleri ve kolay kontrolleriyle bağımlılık yapan bir oyundur. Oyunda çizim yeteneğinizi göstererek bölgedeki haritalar renkli renkli bölgerelere ayrılmaktadır. Renkli bölgeleri Paper ile yiyerek ilerleyin. Paper.io 2 APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Online oynanabilen ücretsiz bir VOODOO oyunudur.

Paper.io 2 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=io.voodoo.paper2&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *