Payback 2 – The Battle Sandbox
Payback 2 – The Battle Sandbox

Payback 2 – The Battle Sandbox

Payback 2 – The Battle Sandbox APK indir, ilginç bir oyun atmosferi bulunan Payback 2 Android oyununda helikopter, tanklar ve büyük çete savaşları...

Payback 2 – The Battle Sandbox APK indir, ilginç bir oyun atmosferi bulunan Payback 2 Android oyununda helikopter, tanklar ve büyük çete savaşları içerisinde yarışıyorsunuz.

Payback 2, arcade kategorisinde yer alan bir oyun olup araba kullanmayı sevenlere hitap etmektedir. Farklı yaş gruplarındaki pek çok kişi tarafından oynanan, milyonlarca kişi tarafından denenmiş ve binlerce kişinin yorumladığı Payback 2 eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Payback 2 oyun özellikleri

İngiltere’de, en iyi oyun listelerine yerleşmiş olan Payback 2’de farklı araçlar kullanmanız mümkündür. Payback 2 – The Battle Sandbox oyununda helikopter, tank gibi farklı araçları kullanabilir ve müthiş bir sürüş denetimi yaşayabilirsiniz. Sizden beklenen ise; karşınıza çıkacak acımasız çeteyi çökertmenizdir.

Oyunda farklı modlar bulunmakta olup sokak kavgası, silahlı çatışma gibi farklı modlardan dilediğinizi seçmeniz mümkündür.

Payback 2 oyununu APK dosyasını indirerek dakikalar içerisinde kolaylıkla kurabilirsiniz. Oyuna başlamak içinse bir profil oluşturmanız gerekecektir. Bu profili kullanarak dilediğiniz zaman oyununuzu bir başka cihaza da taşıyabilirsiniz.

Oyun oynarken bir taraftan da sosyalleşmenizi sağlayan Payback 2’de kendi arkadaş listenizi oluşturabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz kişilerle savaşa girmeniz mümkündür. Ayrıca random ekiplerle bir araya gelmeniz de mümkündür. Eğer haftanın en iyileri arasına girerseniz Payback 2 skor tablosuna adınızı yazdırmanız da mümkündür.

Payback 2 android apk indir

Çete savaşlarının olduğu oyunda amansız bir savaşın içerisinde rakiplerinize karşı savaşarak yarışıyorsunuz. Payback 2 APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyunda birçok mod seçeneği, araba yarışı yanı sıra, tank kullanabilme ve helikopter kullanma seçenekleri yer almaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *