Pegasus Mail Türkçe

Pegasus Mail Türkçe

Pegasus Mail Türkçe indir Download Pegasus Mail son sürüm türkçe programını sitemizden ücretsiz bedava indirebilirsiniz. Pegasus Mail Windows 10 64 bit indir. Programın...

Pegasus Mail Türkçe indir Download

Pegasus Mail son sürüm türkçe programını sitemizden ücretsiz bedava indirebilirsiniz. Pegasus Mail Windows 10 64 bit indir. Programın kullanımı ve indirme işi çok basit işlemlerle yapılabilmektedir. İndirdiğinizde yada kullanımda asla herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Pegasus Mail Son Sürüm Programı Tanıtımı

Pegasus Mail nerdeyse bütün işletim sistemlerinde faaliyet göstermektedir. Yerel alan ağlarında tek bir kullanıcı veya bir çok kullanıcılı olarak uygun ücretsiz bir kullanım sağlayacaktır. Standart yazılımlı elektronik e-posta istemcisidir. Kullanıcılara 1990 yılından bu yana kendini kanıtlamış bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Son derece eşsiz ve son derece mükemmel özelliklere sahiptir. Güçlü ve hızlı çalışmasıyla işlerinizi aksatmadan tamamlamanızı sağlar. Resim,video, müzik ve metin mesajlarını sorunsuz bir şekilde istediğiniz kullanıcıya göndermekte özgürsünüz. Son derece güzel özelliklere sahip ve hızlımı hızlı bir şekilde çalışmanızı sağlar.

Pegasus Mail Sunucuları veya bileşenlerine gerek kalmadan kendi başına tam bir posta sistemi gibi hareket edecek düzeydedir. Standart protokollere sahiptir. SMTP, IMAP ve POP3 kullanarak kendi başınıza bir başkasına e-posta göndererek haberleşebilirsiniz.

Pegasus Mail Posta İstemcisi Programı Özellikleri

 • Ücretsiz bir kullanıma sahiptir.
 • Standart protokollere sahiptir.
 • Sınırsız bir kullanım verir.
 • Kolay ve hızlı bir kullanışa sahiptir.
 • pegasus mail indir
 • pegasus mail türkçe
 • pegasus mail for mac
 • pegasus mail for windows
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. Gülşen

  Uçaklar Neden 10 Km Yüksekten Uçar?

  uçakUçaklar çoğunlukla 10 km yüksekten uçarlar. Aslında 5 km yüksekten uçma şansları da bulunmasına rağmen bu yüksekliği seçmelerinin başlıca nedeni sürtünme kuvvetidir.

  Fiziksel olarak hesaplamalara dayanarak her 5 km yükseklikte hava basınca 1/2 oranında azalır. Yani 10 km yükseklikte deniz seviyesine göre 1/4 oranında daha az basınç vardır.

  Basıncın az olması sürtünme kuvvetinin de az olması anlamına gelir ki bu da aynı yakıt ile daha fazla yol anlamına gelir. Yani deniz seviyesinde gidebileceği yolun 4 katı daha uzun bir yol alabilir 10 km yükseklikte.

  Peki, bu durumda şu soru aklınıza gelebilir; neden 15 km yükseklikte gitmiyor o zaman diye. Daha fazla yol alabilmek ve tasarruf yapmak adına daha çok yüksekte uçabilir fakat böyle durumda da hava basıncı ile birlikte oksijen miktarının ve atmosfer basıncının düşmesi nedeniyle yolcular rahatsız olacaklardır. Kabine yapılacak olan oksijen miktarı artacak ve yolcular üzerindeki hava basıncının azalması onları rahatsız edecektir.
  Ben Gülşen Demirbilek.Banka emeklisiyim.50 yaşında tansiyon hastasıyım.Ankara-İzmir seferlerinizi sürekli kullanmaktayım.Pegasus üyesiyim.Son seyahatimde rahatsızlandım.06.05.2014 18.55 te İzmir Adnan Menderes Havaalanından Hareket edip;20.05 te Ankara Esenboğa havaalanına geldik.İzmir den hareket ettikten on beş yirmi dakika sonra uçağımız sanki uzaydan gelerek Ankaraya geldik.Bu yükselişten sonra sağlık sorunları yaşadım.Uçağımız hem çok sıcak oldu hemde basınçtan tansiyonum yükseldi. İnternette araştırdım uçağın yüksekten uçması hem geliş zamanını azaltıp; hemde yakıttan tasarruf yapıyormuş.Lütfen bunlara dikkat edelim.İnsanların sağlığla oynamayın……SaYGILARIMLA……