Piano Fire: Edm Music & Piano indir
Piano Fire: Edm Music & Piano indir

Piano Fire: Edm Music & Piano indir

Piano Fire: Edm Music & Piano APK indir, Android için Piano Fire farklı piyano oyunları ve EDM müzik çal. Harika oyun türleri ve EDM müziklerini...

Piano Fire: Edm Music & Piano APK indir, Android için Piano Fire farklı piyano oyunları ve EDM müzik çal. Harika oyun türleri ve EDM müziklerini harmanlar ve ortaya popüler şarkılar çıkartabilirsiniz. Piano Fire: Edm Music & Piano APK Android oyunu heryerde oynanabilen Piyano Ateşini hissedin. Oyunda buz ve ateşin çarpısması ile oluşan ses tonları var. Dünya çapında popüler şarkılar çalabilirsiniz.

Piano Fire: Edm Music & Piano APK indir ve Oyunu Nasıl Oynanır?

Diğer piyano oyunlarına benzer ancak çeşitli melodileri, karolara dokunuşlar ve ses tonlarıyla büyüler. Oyunda buz ve ateşin çarpışmasını hissedebilirsiniz. En popüler şarkılar, melodiler ve ses tonlarıyla benzersiz müzikler ortaya çıkartabilirsiniz. Birden fazla notayı harmanlayarak çeşitli ses tonları çıkartabilirsiniz. Piano Fire: Edm Music & Piano APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere ücretsiz son sürümünü indirebilirsiniz. Oyun 37 MB dosya boyutuna sahiptir.

Piano Fire: Edm Music & Piano Oyun Özellikleri

  • Fayanslara dokun ve gerçek müzik hissini yakalayın.
  • Birden fazla tarz albümler ve şarkılar.
  • HD kalitede grafikler.
  • Harika tasarıma sahip arayüz.
  • Oynaması basit ama usta olmak zor.
  • Yüksek tempoda müzik parçalarını çalmak zor.

Piano Fire Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *