PicsArt Animator

PicsArt Animator

Android Picsart Animator: GIF ve Video APK indir, fotoğraf ve videoların üzerinde gelişmiş çizim sunan Picsart Animatör ile kare kara animasyonlar çizin. PicsArt...

Android Picsart Animator: GIF ve Video APK indir, fotoğraf ve videoların üzerinde gelişmiş çizim sunan Picsart Animatör ile kare kara animasyonlar çizin.

PicsArt Animator, bir fotoğraf ve video olup Amerika Birleşik Devletleri’nde geliştirilmiştir. 5 milyon indirilmesi bulunan uygulama 2017 yılının en iyi uygulaması seçilmiştir.

PicsArt Animator Uygulaması

Uzun yıllardan beri piyasada olan ve zaman zaman kullanıcıların istekleri doğrultusunda yeni özellikler eklenen PicsArt Animator cihazınızda yalnızca 40 MB yer kaplamaktadır. Düşük özellikli cihazlarda dahi kullanılabiliyor olması uygulamanın en büyük avantajıdır.

Eğlenceli eserler ortaya koymanızı sağlayacak olan PicsArt Animator uygulamasının kullanımı son derece kolaydır. Picsart Animator Android cihazınızda var olan fotoğraflardan dilediğinizi seçtikten sonra üzerinde sınırsız şekilde değişiklik gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflarınızı animasyon ya da GIF’e çevirmeniz mümkündür.

Picsart Animator APK indirip daha profesyonel çalışmalar yapmak istiyorsanız katmanlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca birden fazla çizim gerçekleştirerek video haline çevirmeniz de mümkündür. Kareleri kopyalama yapabileceğiniz uygulamaya ses kaydetmeniz de mümkündür. Ayrıca video hızlarını da değiştirebilirsiniz.

Fotoğraflarınız üzerinde çizin animasyonlu çıkartmalar kullanın ve özelleştirilmiş hareket ekleyebilirsiniz. Animasyonları video veya GIF olarak kaydedin ve Facebook, Instagram ve YouTube gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

PicsArt Animator Android APK indir

PicsArt Animator APK dosyasını indirerek kolaylıkla uygulamayı yüklemeniz mümkündür. Kullanabilmek için bir üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Ücretsiz olarak kullanımı mümkün olmakla birlikte ekstra özelliklere ihtiyaç duyuyor iseniz ücretli üyelik satın almanız da mümkündür. PicsArt Animator APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip fotoğraflarınız üzerinden animasyonlu çizimler yapabilirsiniz. PicsArt color boya uygulamasını indirip simetrik çizimler yapmak istiyorsanız buradan indirip fotoğraf çizimleri ve fotoğraf düzenlemeleri yapabilirsiniz. Picsart color boya indir bağlantısına tıklayarak indirebilir ve konuyu inceleyebilirsiniz.

PicsArt Animator Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.picsart.animate&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *