Video Düzenleyici InShot

Video Düzenleyici InShot

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – InShot APK indir, Android InShot video düzenleyici uygulaması fotoğraf ve müzikli düzenleyici, birleştirme ve kırpma yapar. Video Düzenleyici &...

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – InShot APK indir, Android InShot video düzenleyici uygulaması fotoğraf ve müzikli düzenleyici, birleştirme ve kırpma yapar.

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – InShot, video ve fotoğraf editörleri arasında yer almaktadır. En çok kullanılan uygulamalardan birisidir ve sosyal medya hesaplarında kaliteli paylaşımlar yapmanızı mümkün kılmaktadır.

Video Düzenleyici InShot Uygulaması

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – InShot, kolay kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede herhangi bir teknik bilginiz olmasa dahi tek tıkla fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

Video Düzenleyici InShot APK indirip Android cihazlarda fotoğraflarınız üzerinde değişiklikler yapmanız mümkündür. Ayrıca çeşitli kenarlıklar ve filtreler de ekleyebilirsiniz. Görsellerin üzerine metin ya da simge ekleme imkanlarınız da mevcuttur.

Fotoğraflarınızı bir araya getirerek videolar oluşturabilirsiniz. Videoların arkasına ses eklemeniz de mümkündür. Farklı videoları bir araya getirerek yeni videolar oluşturabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz videolarınızın istemediğiniz bölümlerini kırparak yok edebilirsiniz. Videoların cihazınızda daha az yer kaplamasını sağlamak içinse kalite kaybı yaşanmasan sıkıştırma yapılması da mümkündür.

InShot Kullanım Videosu

Video Düzenleyici InShot Android APK indir

Ses kaydı yapabileceğiniz Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – InShot uygulamasına ses efektleri ekleyebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz içerikleri ise tek tık ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız mümkündür. Video Düzenleyici InShot APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip fotoğraf düzenleme, müzik ekleme, video birleştirme ve kırpma yapabilirsiniz.

Grafik fotoğraf uygulamalarını indirebileceğiniz daha fazlası için ücretsiz Android grafik tasarım uygulamaları, fotoğraf selfie ve fotoğraf düzenleme uygulamaları burada yer almaktadır. Fotoğraf uygulamaları indirmek için tıklayın.

InShot Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camerasideas.instashot&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *