Pubg Mobile – Runic Power
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciTencent Games
  • Dilİngilizce
  • Boyut61M
  • Versiyon1.2.0
Pubg Mobile – Runic Power

Pubg Mobile – Runic Power

Pubg Mobile – Runic Power Apk indir, Pubg mobil savaş oyunu yaması olan Runic Power güncellemesi içerisinde Buz Rünü, Alev Rünü ve Rüzgar Rünü oyunda...

Pubg Mobile – Runic Power Apk indir, Pubg mobil savaş oyunu yaması olan Runic Power güncellemesi içerisinde Buz Rünü, Alev Rünü ve Rüzgar Rünü oyunda kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile – Runic Power, milyonlarca kişi tarafından oynanan bir macera oyunudur. Oyunun başında tüm oyuncular bir uçak ile yola çıkmaktadır. Dilediği yerde atlayan oyuncular oyuna başlar, kalanlar ise en son noktada otomatik olarak yere atılmaktadır.

Pubg Mobile – Runic Power Özellikleri

Çeşitli ekipmanlar sayesinde yeteneklerinizi daha da iyi ortaya koyabileceğiniz oyunun Runic Power güncellemesi ile birlikte çok sayıda yeni güç eklenmiştir. Bu yetenekler sayesinde oyunlar çok daha eğlenceli hale gelmektedir. Oyuna henüz başlamadan önce buz, alev ve rüzgâr rünleri arasından dilediğinizi seçmeniz gerekmektedir.

Pubg Mobile oyununda seçeneğiniz rünlere göre ekstra yeteneklere sahip olursunuz. Pubg Mobile – Runic Power APK Android cihazlara indirip örneğin rüzgâr gününün barınak ve hız yeteneği mevcutken alev rününde magma ve kavurucu cephane özellikleri mevcuttur.

Oyunun mantığı ise aynıdır. Atladığınız noktadan itibaren çevrede silahları ve ekipmanları araştırmalısınız. Yeteneklerinizi daha iyi kullanmak için mümkün olduğunca silah sahibi olmanızda fayda vardır. Bu teçhizatları kullanarak rakiplerinizi öldürebilir ve en iyi olmak için çalışabilirsiniz. Ayrıca oyuna tek kişi girebileceğiniz gibi takım olarak girme imkânınız da mevcuttur.

Pubg Mobile – Runic Power apk indir

Pubg Mobil oyunu yaması olan Runic Power sayesinde üç farklı rünü oyunda kullanabiliyorsunuz. Pubg Mobile – Runic Power APK dosyasını Android telefon ve tabletlere indirip rüzgar rünü, alev rünü ve buz rünü kilidini açabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *