Racing in Car 2 Apk indir
Racing in Car 2 Apk indir

Racing in Car 2 Apk indir

Racing in Car 2 APK indir, Android simülasyon tarzı araba yarışı oyunudur. Racing in Car 2 trafikte araçları sollayarak oynadığınız araba oyunudur. Racing in Car...

Racing in Car 2 APK indir, Android simülasyon tarzı araba yarışı oyunudur. Racing in Car 2 trafikte araçları sollayarak oynadığınız araba oyunudur.

Racing in Car 2 APK indir, ücretsiz oynanabilen gerçekci sürüş deneyimi sunan araba yarışı oyunudur. Araba sürüş yeteneklerinizi göstererek yüksek puan kazanmaya çalışıyorsunuz.

Racing in Car 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Trafik içerisinde en hızlı şekilde ilerleyerek puan toplamanız gerekmektedir. Önümüzdeki araçları sollayarak boş yerlere direksiyon çevirerek ilerlemeniz gerekiyor. Racing in Car 2 APK Android oyunda hiç bir araca çarpmadan sonsuz sürüşte ilerliyorsunuz. Trafikteki araçları geçtikçe para ve puan kazanıyorsunuz.

Racing in Car 2 APK oyunda aracınızın performansını artırmak için modifiye edebiliyorsunuz. Birde fazla araç seçeneğini kullanabilmek için kilitli araç paketlerini kazandığınız altınlarla açabilirsiniz. Aracı ister iç kokpitte sürebilir yada dış kamera açısından kullanabilirsiniz. Kaliteli grafikleriyle stabil ve kolay bir oyun anlayışı vardır.

Racing in Car 2 APK Android indir

Sonsuz oyun modunu açarak trafiğe giriyor ve araçları sollayarak para puan kazanıyorsunuz. Oyunun gerçekci sürüşünün yanı sıra haritasınıda değiştirerek dilediğiniz haritada oynayabilirsiniz. Racing in Car 2 APK Android yarış oyununda özgürce araba sürmek isteyenler için harika bir oyun diyebilirim.

Racing in Car 2 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ffgames.racingincar2&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *