Real Driving Sim Apk indir
Real Driving Sim Apk indir

Real Driving Sim Apk indir

Real Driving Sim APK indir, Android çok oyunculu simülasyon türü yarış oyunudur. Real Driving Sim açık dünya oyununda 80’in üzerinde spor arabalar vardır. Real Driving...

Real Driving Sim APK indir, Android çok oyunculu simülasyon türü yarış oyunudur. Real Driving Sim açık dünya oyununda 80’in üzerinde spor arabalar vardır.

Real Driving Sim APK indir, Android çok oyunculu ve tek oyunculu oynanabilen gerçekci motor sesleri ve iç tasarımlarıyla ilgi çeken bir simülasyon türü oyundur.

Real Driving Sim Oyunu Nasıl Oynanır?

Gerçekci motor sesleri, iç kokpit tasarımı ve en iyi sürüş teknikleriyle oynanabilen harika bir oyundur. Sedan araçlardan süper spor otomobillere, arazi araçlarından SUV araçlara kadar büyük bir araç arşivi yer almaktadır. Real Driving Sim APK Android oyunda yakıt tüketimi, yüksek hızda sürüş ve hasarsız sürüş modları yer almaktadır.

Real Driving Sim APK Android oyunda zorlu görevleri tamamlayarak diğer araçların kilidini açabilirsiniz. Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla birlikte aynı haritada oynayabilirsiniz. Geniş araç yelpazesi yanı sıra 20’nin üzerinde farklı haritada yer almaktadır. Otoyollar, çöller, kar, dağlar ve şehirler gibi bölümler yer almaktadır.

Real Driving Sim APK indir

Lüks spor araçları H vites ve debriyaj yanı sıra manuel ve otomatik vites modunda kullanabilirsiniz. Araçlar hasar modunda oynanırsa hem görsel hemde mekanik hasarlar alabilmektedir. Real Driving Sim APK Android oyunda Drag ve çeşitli yarış pistleri yer almaktadır.

Real Driving Sim Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovilex.realdrivingsim&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *