Count Masters: Çöp Adam Koşu
Count Masters: Çöp Adam Koşu

Count Masters: Çöp Adam Koşu

Android Count Masters: Çöp Adam Koşu APK indir, çöp adam yarışı – koşu oyunu Count Masters ücretsiz indirip çöp adam ile kalabalığa koşup...

Android Count Masters: Çöp Adam Koşu APK indir, çöp adam yarışı – koşu oyunu Count Masters ücretsiz indirip çöp adam ile kalabalığa koşup şehri ele geçirin.

Count Masters: Çöp Adam Koşu oyununda en iyi kapıyı seçerek kalabalığın içinden geçin ve düşmanla çarpışmak için daha fazla çöp adam savaşçılarını bir araya getirin. Kalabalığı yönlendirin ve şehirde halkın lideri siz olun.

Count Masters: Çöp Adam Koşu APK indir

Eğer biraz eğlence ve biraz da heyecan arıyorsanız Count Masters: Çöp Adam Koşu APK oyunu tam size göre. Çöp adam koşu oyunu karşınızdaki engelleri aşmanızı, paraları toplamanızı ve seviyenizi yükseltmeniz isteniyor. Destansı yarışın sonuna kadar çöp adamlara liderlik edin ve onları en iyi şekilde yönlendirin.

Son zamanların en heyecan verici çarpışma oyunlarından biri olan Count Masters: Çöp Adam Koşu oyunu 3D görüntüler vermektedir. Başlangıçta savaşa yanlız başlıyorsunuz ve ilerledikçe çeteni topluyorsun.

Count Masters: Çöp Adam Koşu Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *