Reface

Reface

Reface APK indir, gerçek zamanlı komik yüz değiştirme ve face swap editörü kamerasıyla Reface GIF, fotoğraf ve resimlerle tek bir selfie ile gerçekci yüz değiştirme...

Reface APK indir, gerçek zamanlı komik yüz değiştirme ve face swap editörü kamerasıyla Reface GIF, fotoğraf ve resimlerle tek bir selfie ile gerçekci yüz değiştirme videoları yapabilirsiniz.

Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. Özellikleri oldukça gelişmiş olsa dahi kullanımı son derece kolaydır. Bu sayede herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç olmadan fotoğraflarınız üzerinde büyük değişiklikler yapmanız mümkündür.

Reface yüz değiştirme editörü özellikleri

Yalnızca amatör bilgiler ile yapacağınız işlemler sonucunda profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza APK dosyası sayesinde yükleyebilirsiniz. APK dosyasını indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Reface APK dosyasını indirdikten sonra saniyeler içerisinde kurulumu tamamlayabilir ve fotoğraflarınız üzerinde değişiklikler yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı başlattıktan sonra cihazınızdaki fotoğraflardan seçim yapmanız gerekecektir. Daha sonra size sunulan araçları kullanarak fotoğraflarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Dilerseniz fotoğrafın arka planını değiştirebilir ve yalnızca evde çekindiğiniz bir fotoğrafı oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir hale çevirebilirsiniz.

Dilerseniz de vücudunuz üzerinde değişiklikler yapabilir ve kendinizi hayal ettiğimiz görünüşe ulaştırabilirsiniz. Basit ara yüzü sayesinde oldukça kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulama dünyada son derece popülerdir. Milyonlarca kullanıcısı olan uygulamayı cihazınıza indirmek için 100 megabayt boş yeriniz olması gerekmektedir. Cihazınızın en düşük Android sürümü ise 5 olmalıdır.

Reface android apk indir

En popüler komik yüz değiştirme uygulaması olan Reface APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize indirip TV ve film kliplerindeki insanların yerini alarak yüz değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Reface tüm dünyanın ilgisini çeken basit bir kaç adımla fotoğrafları hareketlendirebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *