Rise Up indir

Rise Up indir

Rise Up APK indir, balonunuzu yükseklere çıkartın, engellerden kaçının ve balonun patlamamasını sağla. Rise Up Android oyununda balonunuzu engellerden koruyarak patlamadan ilerleyin. Rise Up APK...

Rise Up APK indir, balonunuzu yükseklere çıkartın, engellerden kaçının ve balonun patlamamasını sağla. Rise Up Android oyununda balonunuzu engellerden koruyarak patlamadan ilerleyin.

Rise Up APK Android oyunu bir arcade türü ilerlemeli oyudur. Oyunda balonlarınızı en yükseğe çıkartarak hedefe ulaşıyorsunuz. Hedefteki görevi ve puanı kazandıkça yeni bir seviyeye atlıyorsunuz. Balonu koruyun ve gidebildiğiniz kadar yükseklere çıkmaya çalışın.

Rise Up APK indir ve Oyunu Nasıl Oynanır?

Tek parmağınızla balonu hareket ettirerek ilerliyorsunuz. Önünüze çıkan engelleri aşıyor ve hedefe ulaşarak bir sonraki levele atlıyorsunuz. Rise Up APK Android oyununda engellere dikkat ederek balonu patlatmadan ilerleyin. Oyun içerisinde kalkan kontrolü çok kolay olup yüksek puanlar elde etmek ise oldukça zordur.

Çevirimiçi de oynanabilen Rise Up oyununda arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Meydan okumalarda arkadaşlarınızdan önce hedefe ilerlemeye çalışıyorsunuz. Ücretsiz bir oyun olan Rise Up Android APK dosyasını Android telefon ve tabletlere 34 MB oyun dosyasını indirebilirsiniz.

Rise Up Oyunu Özellikleri

  • Sonsuz oyun ve ilerledikçe zor.
  • Farklı engeller size yeni deneyi kazandıracak.
  • Ücretsiz oyun.
  • Tek parmakla balonu hareket ettir yada kontrolü sağla.

Rise Up Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *