Robbery Bob 2: Double Trouble Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciDeca_Games
  • DilTürkçe
  • Boyut78.6M
  • Versiyon1.9.5
Robbery Bob 2: Double Trouble Apk indir

Robbery Bob 2: Double Trouble Apk indir

Robbery Bob 2 Double Trouble APK indir, Android bulamca oyunu tek oyunculu oynanabilir. Çizgi film tarzında Robbery Bob 2 Double Trouble ile hırsızlık yapın. Robbery...

Robbery Bob 2 Double Trouble APK indir, Android bulamca oyunu tek oyunculu oynanabilir. Çizgi film tarzında Robbery Bob 2 Double Trouble ile hırsızlık yapın.

Robbery Bob 2 Double Trouble APK indir, hırsız bob ile macera dolu heyecanlı oyunda bulmacaları çözerek ilerleyin. Girilecek çok bina var ve çözülmesi gerekn fazlaca bulmaca bulunmaktadır.

Robbery Bob 2 Double Trouble Oyun Özellikleri

Oyun içerisinde binalarda güvenlik görevlileri bulunmaktadır ve siz onları atlatarak görevinizi tamamlamanız gerekmektedir. Robbery Bob 2 Double Trouble APK Android bulmaca oyunu çizgi film tadındadır. Kurnazlık yaparak tuzaklardan kaçmanız gerekiyor ve ganimetleri toplayarak ilerleyin. Sessiz adımlarla ilerleyin ve stratejik hamleler yapın.

Robbery Bob 2 Double Trouble APK Android oyununda hırsızların piri ile zorlu görevleri tamamlıyorsunuz. Her türlü belaya giren Bob karakteriniz bir mafyanın kızı için düğün planlaması yapar. Bu dolambaçlı planların içerisinde uzaylıklarında bulunduğu öğrenir. Bu yüzden dolayı daha akıllıca hareket etmesi gerekmektedir. Adeta saklambaç oynarak ilerliyor ve güvenliklerin dikkatini dağıtmak için çeşitli oyunlar oynuyorsunuz.

Robbery Bob 2 Double Trouble APK Android indir

Gözlerden uzak duvarlar ardına saklanarak ilerlemeniz gereken bir oyundur. Tüm bulmacaları çözerek maceradan maceraya atılın. Robbery Bob 2 Double Trouble APK Android oyununu indirvip.com sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Robbery Bob 2 Double Trouble Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chillingo.robberybob2.android.gplay&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *