Scope – Canlı Video
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciTwitter, Inc.
  • Dilİngilizce
  • Boyut33.77M
  • Versiyon1.31.3.00
Scope – Canlı Video

Scope – Canlı Video

Android Scope – Canlı Video APK indir, Twitter’ın canlı yayın uygulaması olan Periscope (Scope) ücretsiz indir arkadaşlarınızla ve tüm dünya ile video paylaşın....

Android Scope – Canlı Video APK indir, Twitter’ın canlı yayın uygulaması olan Periscope (Scope) ücretsiz indir arkadaşlarınızla ve tüm dünya ile video paylaşın.

Scope – Canlı Video, bir yardımcı sosyal medya uygulamasıdır. Sosyal medyayı aktif olarak kullananların ilgisini çeken uygulama, hesaplarınızı daha kolay kontrol etmenizi sağlayacak ve gereksiz zaman kaybının önüne geçecektir.

Scope – Canlı Video Uygulaması

Scope – Canlı Video canlı yayın uygulamasıdır. Yalnızca kişisel hesaplarınızda değil profesyonel profillerinizde de kullanabileceğiniz uygulama sayesinde Facebook, Instagram, Twitter gibi farklı sosyal hesaplarınızı yönetmeniz mümkündür.

Scope Android APK indirip günün hangi saatinde hangi gönderiyi paylaşacağınızı önceden belirleyebilirsiniz. Canlı yayın uygulaması ile ayrıca daha sonra üzerinde değişiklikler de yapabilirsiniz. Bir gönderiyi pek çok farklı hesapta da paylaşabileceğiniz uygulama üzerinden hesaplarınızı kullanmanız da mümkündür.

İstediğiniz sosyal medya uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızın hesaplarını inceleyebilir, gönderilerini beğenebilir ya da yorum bırakabilirsiniz.

Scope Android APK indir

Türkçe dil desteği de bulunan Scope – Canlı Video uygulamasını 5.0 ve üzeri Android sürümlerinde kullanmanız mümkündür. Cihazınızda yalnızca 50 MB yer kaplayan uygulama yavaşlamalara neden olmaz. Kullanımı ise oldukça kolaydır. Scope APK dosyasını yükledikten sonra kurulumunu yapabilir ve istediğiniz sosyal medya hesaplarınız için giriş yapabilirsiniz. Kolay menüleri sayesinde bildirimlerinizi kolayca takip edebilir ve tanıdıklarınızla mesajlaşabilirsiniz. Sosyal medya, sohbet iletişim, görüntülü ve sesli konuşma uygulamalarını indirmek için sosyal ağ uygulamaları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Scope – Canlı Video Kullanımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *