Şekil değiştirme indir
Şekil değiştirme indir

Şekil değiştirme indir

Şekil değiştirme APK indir, Android yarış oyunudur. Şekil değiştirme oyunu hava, kara ve deniz araçları ile çeşitli karakterde ve ortamlarda yarış oyunudur. Şekil...

Şekil değiştirme APK indir, Android yarış oyunudur. Şekil değiştirme oyunu hava, kara ve deniz araçları ile çeşitli karakterde ve ortamlarda yarış oyunudur.

Şekil değiştirme APK Android yarış oyunu çeşitli koşullarda hava, deniz ve kara araçlarıyla yarış yapma oyunudur. Eğlenceli ve bir o kadarda heyecanlı bir yarış oyunudur.

Şekil değiştirme APK Android indir

Tüm hava koşullarında ve ortamlarda yarış yapabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Şekil değiştirme APK Android oyununda rakipleriniz geçmek çin hız yapmanız ve oyuna adapte olmanız gerekiyor. Oyunda karakterinizi çevreye uyacak şekilde dönüştürüyorsunuz.

Çevre şartlarına göre yarış aracınızı araba, koşan insan, helikopter ve gemiye dönüştürebilirsiniz. Seviye geçmeli oyunda engelleri atlayarak ilerleyin ve rakibinizden önce finiş çizgisine ulaşmaya çalışın. Şekil değiştirme APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere APK oyun dosyası ücretsiz indirin.

Şekil değiştirme Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.game.shape.shift&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *