Sculpt people indir
Sculpt people indir

Sculpt people indir

Sculpt people APK indir, Android simülasyon oyunu olan Sculpt people oyununda insanların ve evcil hayvanların kafalarını çömlekten müşterilere yapıyorsunuz. Sculpt people APK Android oyunu bir...

Sculpt people APK indir, Android simülasyon oyunu olan Sculpt people oyununda insanların ve evcil hayvanların kafalarını çömlekten müşterilere yapıyorsunuz.

Sculpt people APK Android oyunu bir tür simülasyon oyunu yapısındadır. Oyun oldukça rahatlatıcı ve tatmin edicidir. Stres atmanızı ve rahatlamanızı sağlayan tasarım ruhunuzu öne çıkartmaktadır.

Sculpt people APK indir ve Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda müşterilerinizde çömlekten şekiller yaptığınız ve şekillendirmek için hamur kullandığınız bir oyundur. Sculpt people APK Android oyunu içerisinde doğrudan insanları şekillendirerek güzel bir yapı ortaya koymaya çalışıyorsunuz.

İnsanları şekillendirme, hayvanlar ve diğer el sanatları hakkında yapılan bir çalışma sonucu eserinizi ortaya koyun. Tasarım ruhunuzu ve yeteneğiniz ön plana çıkan bir oyundur. Kil türü hamuruyla çanak çömlek sanateserleri yapıyorsunuz.

İnanılmaz 3D grafikleri yer aldığı ücretsiz bir oyundur. Sculpt people APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

Sculpt people Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *