Shareaza Müzik indirme
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciShareaza
 • DilTürkçe
 • Boyut1.59 MB
 • Versiyon2.7.6.0

Shareaza Müzik indirme

Shareaza P2P Dosya Paylaşım indir Download Shareaza indir, müzik indirme ve dosya paylaşma programı ile 2P2 ağları üzerine bulunan herhangi bir dosya indir....

Shareaza P2P Dosya Paylaşım indir Download

Shareaza indir, müzik indirme ve dosya paylaşma programı ile 2P2 ağları üzerine bulunan herhangi bir dosya indir. Windows işletim sistemleri için peer to peer istemcisiyle birlikte çalışabilme yetisi sunar. Program kesinlikle bir ücret talep etmez kullanımı ve indirmeniz tamamen ücretsizdir. Bilgisayara indirme ve kurulum aşaması çok basit işlemler içermektedir. Herhangi bir can sıkıcı reklamlar ve otomatik açılan pop-up reklamları içermemektedir. Gönül rahatlığı ile kurulum ve indirme işlemine başyalabilirsiniz.

Shareaza indir

Shareaza son sürümüyle bir çok özellikle karşınıza sizlerin bilgisayarlarında hizmet verecektir. Bulabileceğiniz en lüks ve sofistike dosya paylaşım sistemi vardır. Bu eDonkey 2000,Gnutella,BitTorrent , Gnutella2 (G2),peer-to-peer (P2P) ağlarıyla son derecede güvenilir profesyonel bir çalışma gösterir. Çok güçlü bir yazılıma sahiptir.

Shareaza müzik indirme ve dosya paylaşım programı tamamen ücretsiz olup kötü reklamlar, can sıkıcı pop-up reklamlarını önler ve hiç bir tarafında reklam içermeden çalışır. İstenmeyen tarayıcılara yada bilgisayarınıza herhangi bir parti programı yüklemez. Casus yazılımları önler. Sizin tek yapmanı gereken programı indirip yüklemektir. Gayet kullanışlı özverili bir yapıya sahiptir.

Shareaza Programı Özellikleri

Olağanüstü Çoklu Ağ Desteği vardır. Ağlardan upload/ download işlemlerini yapabilirsiniz. Shareaza Koleksiyonları vardır.Bunlar albümler kapaklar şarkı listeleri mevcuttur. İndirmelerinde dosya listeleri oluşturur. Tüm özellikleri yükler ve Kick ASS İnterface özelliği bulunur. Tamamen sınırsız ve ücretsiz bir yazılımdır. Kullanışlı ve güzel arayüzü temasıyla gözleri büyülemektedir.

Shareaza Programı Nedir Ne işe yarar Nasıl Kullanılır Anlatımı

Shareaza müzik indirme programının ne işe yaradığını ve nasıl kullanılması gerektiğini siz değerli kullanıcılarımıza elimizden geldiğince anlatmaya çalışacağız değerli indirvip.com kullanıcıları kolay gelsin şimdiden.

 • shareaza
 • shareaza indir
 • shareaza müzik indirme programı
 • shareaza download music
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. Beril Zorlu

  ‘MÜZİK CADDESİ’programından ücretsiz ve sınırsız müzik indirip dinleyebilirsiniz 🙂