Soccer Star 22 Top Leagues Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciViva Games Studios
  • DilTürkçe
  • Boyut120.1M
  • Versiyon2.12.0
Soccer Star 22 Top Leagues Apk indir

Soccer Star 22 Top Leagues Apk indir

Soccer Star 22 Top Leagues APK indir, Android online futbol oyunudur. Dünyanın en kaliteli futbol oyunu Soccer Star 22 futbolcu kariyerini inşat et. Soccer Star...

Soccer Star 22 Top Leagues APK indir, Android online futbol oyunudur. Dünyanın en kaliteli futbol oyunu Soccer Star 22 futbolcu kariyerini inşat et.

Soccer Star 22 Top Leagues APK Android futbol oyunu dünyanın en iyi oynanışına ve grafik kalitesine sahip olan bir oyundur. Dünyanın dört bir tarafından katılan oyuncularla oynayabilirsiniz.

Soccer Star 22 Top Leagues Oyunu Nasıl Oynanır?

Futbol oyunu severlerin oldukça ilgi duyduğu ve ücretsiz indirdiği oyundur. Oyunda taraftarınızın beğenisini kazanmak ve ligde en üst sıralarda olmak için yıldızlar karması takımını kur. Soccer Star 22 Top Leagues APK Android futbol oyununda takım arkadaşlarınıza güvenin ve daha fazla iş birliği yapın.

Soccer Star 22 Top Leagues APK futbol oyununda kendi takımını kur ve kariyerini geliştir. Oyuncularına daha fazla pas vermeyi ve gol atmayı artırmak için iyileştirmeler yap. Her oyun başına kazandığınız galibiyetler sayesinde bonus ve sponsor fırsatlarını yakalayın. Seviyeniz arttıkça takımınız, taraftarlar ve antrenörünüz daha fazla istekleri olacaktır.

Soccer Star 22 Top Leagues APK futbol oyunu indir

Ana liglerin takımına karşı ve dünyanın en iyi takımlarına karşı harika oyuncularla çimlerde futbol müsabakalarına çıkıyorsunuz. Soccer Star 22 Top Leagues APK Android futbol oyunnuda tüm gücünüzle takımlara karşı galibiyetler alarak lider olmaya çalışın.

Soccer Star 22 Top Leagues Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.generagames.soccerstarleaguesfootball&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *