Dan the Man Dövüş oyunları indir
Dan the Man Dövüş oyunları indir

Dan the Man Dövüş oyunları indir

Dan the Man Dövüş oyunları APK indir, Android çok oyunculu modu ile oynanabilen arcade türü oyundur. Dan the Man oyununda düşmanlarınızla dövüşerek oynayın....

Dan the Man Dövüş oyunları APK indir, Android çok oyunculu modu ile oynanabilen arcade türü oyundur. Dan the Man oyununda düşmanlarınızla dövüşerek oynayın.

Dan the Man Dövüş oyunları APK Android arcade türü ilerlemeli oyunda arkadaşlarınızla birlikte online oynayabilirsiniz. Çok oyunculu oynanabilen oyun içerisinde hızlı maçlar yapabilirsiniz.

Dan the Man Dövüş oyunları APK Android indir

Oyunda size doğru gelen düşman ordusunu pataklıyorsunuz. Dan the Man Dövüş oyunları APK Android oyunu eşli modu açarak iki kişi aynı anda düşmanlarınızla savaşabilirsiniz. Tek bir ekranda iki kişi çok oyunculu oynayarak bir dövüş arkadaşı edinebilirsiniz. Arkadaşınızla sırt sırta vererek savaşın. Askerler, robotlar, efsanevi savaşçılar ve yarasalar ile birlikte sokakları düşmanlardan temizleyin.

Dövüş becerilerinizi gösterebileceğiniz oyunda kahramanın kim olduğunu gösterin. Efsanevi silah cephesi ve harika bir oyun hikayesi bulunan oyunda Dan The Arcade mücadele festivaline katılıyorsunuz. Düşmanlar, patronlar ve online oyuncularla kıyasıya savaşın. Dan the Man Dövüş oyunları APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirilebilir.

Dan the Man Dövüş oyunları Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick.dantheman&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *