Soccer Stars

Soccer Stars

Android Soccer Stars APK indir, çevirimiçi ve çevirimdışı oynayabileceğiniz futbol oyunu Soccer Stars oyununda rakiplerinizi ve arkadaşlarınızı yenmek için oynayın. Soccer Stars, bir...

Android Soccer Stars APK indir, çevirimiçi ve çevirimdışı oynayabileceğiniz futbol oyunu Soccer Stars oyununda rakiplerinizi ve arkadaşlarınızı yenmek için oynayın.

Soccer Stars, bir futbol oyunu olup İsviçre’de geliştirilmiştir. Dünyanın hemen her ülkesinde aktif olarak oyunu oynayan oyuncular bulunmaktadır. Oynayacağınız en keyifli futbol oyunu olmayı vadeden Soccer Stars, cihazınızda yalnızca 64 MB yer kaplamaktadır.

Soccer Stars Futbol Oyunu

Soccer Stars APK dosyasını indirerek Soccer Stars oyununu ücretsiz bir şekilde yüklemeniz mümkündür. İndirmeyi tamamladıktan sonra bir hesap oluşturarak oyunu ücretsiz olarak oynamaya başlamanız mümkündür. Soccer Stars Android 4.4 ve üzeri sürümlerinde çalışan oyunu öğrenmek son derece kolaydır. Türkçe dil desteği bulunması ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olması sayesinde oyunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Online futbol oyunu dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan futbol severleri bir araya getiren Soccer Stars sayesinde bir futbol efsanesi olabilirsiniz. Oyuna Facebook hesabınızla giriş yapmanız mümkündür. BU sayede farklı bir cihazdan da giriş yaparak oyuna kaldığınız yerden devam etme imkânı bulursunuz.

Soccer Stars futbol oyunu oynarken bir taraftan sosyalleşmenizi mümkün kılan Soccer Stars oyununda yazılı sohbet etme imkânınız bulunmaktadır. Ayrıca isterseniz arkadaşlarınızla karşılıklı olarak maç yapabilirsiniz. Unutmamalısınız ki Soccer Stars oyununda çeşitli turnuvalar da düzenlenmektedir.

Soccer Stars Android APK indir

Online ve çevirimdışı oynayabileceğiniz futbol oyununa dünyanın dört bir tarafından katılan oyuncularla ya da arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Soccer Stars APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynamaya başlayın ve bu mini futbol oyununu keyifi çıkartın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *