Speedtest by Ookla Apk indir

Speedtest by Ookla Apk indir

Speedtest by Ookla VPN APK Android App indir, çevirimiçi bağlantınızı gizli ve güvende tutar. Speedtest Ookla 2 GB veri ücretsiz olup videoları optimize eder. Speedtest...

Speedtest by Ookla VPN APK Android App indir, çevirimiçi bağlantınızı gizli ve güvende tutar. Speedtest Ookla 2 GB veri ücretsiz olup videoları optimize eder.

Speedtest by Ookla APK pek çok kişinin kullandığı test uygulamalarından biridir. Speedtest, Ooakla tarafından geliştirilmiş olan bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinden kişiler indirme hızı, yükleme hızı ya da ping testi gibi çeşitli taramalar yapmaktadır. Bu özellikleri veren çok fazla uygulama olmasına rağmen pek çoğu doğru cevaba ulaşmaz. Speedtest bu sebeple en çok tercih edilen test uygulamalarından biridir.

Speedtest by Ookla APK Özellikleri

Speedtest by Ookla APK Android App uygulamanın kendi haritası üzerinden 3G, 4.5G ve 5G gibi çeşitli çekim noktalarını göstermektedir. Bu uygulama sayesinde internetin ping, yükleme ve indirme ölçümleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir. 5G internet hızının olduğu alanlar en doğru şekilde ölçülebilir. Operatörün kapsama alanına dahil olan harita bu aplikasyon sayesinde görülmektedir.

Aynı zamanda kullanıcılarına ücretsiz Speedtest by Ookla VPN kullanma fırsatı da tanımaktadır. En hızlı indirme bağlantıları da yine uygulama üzerinden yapılacak testlerden keşfedilebilir. Uygulamada test geçmişleriyle alakalı ayrıntılı raporlara da ulaşılır. Kişiler kendileri keşfettikleri ve edindikleri test sonuçlarını da uygulama üzerinden paylaşa bilir.

Speedtest by Ookla APK indir

VPN uygulaması 2 GB’a kadar olan veriyi ücretsiz sunar ve sonraki verileri 4.99 ABD doları karşılığında ücretlendirmektedir. Sık kullanılan konumlardaki kapsamını öğrenmek ve karşılaştırmak için hemen ücretsiz sağlayıcılarını kullanabilirsiniz. Speedtest by Ookla APK Android App sayesinde gizliliğinizi ve performansınızı artırabilirsiniz. Güçlü bağlantı deneyimi, indirme hızı desteği ve video deneyimlerini optimize eden yapısını kullanabilirsiniz.

Speedtest by Ookla Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *