SpiderOak Online Backup

SpiderOak Online Backup

SpiderOak indir Download SpiderOak ücretsiz online dosya yedekleme, dosya paylaşma ve dosya eşitleme programıdır. Sitemizden SpiderOak son sürümünü bedava indirebilmek için hemen indir...

SpiderOak indir Download

SpiderOak indir SpiderOak son sürüm

SpiderOak ücretsiz online dosya yedekleme, dosya paylaşma ve dosya eşitleme programıdır. Sitemizden SpiderOak son sürümünü bedava indirebilmek için hemen indir butonuna tıklayıp download 1 sekmesinden indirebilisiniz. Şimdi size tanıtımını özelliklerini ve ekran fotoğraflarını paylaşacağız linki ile birlikte.

SpiderOak 5.0.2 Son Sürüm Programı Tanıtımı

Windows, Mac OS X, Linux ve bir çok işletim sistemlerinden iyi şekilde çalışma hizmeti verebilir. Masaüstünde gerekse arka planda çalışma sağlayabilmektedir. Ücretsiz eşyalarınızı depolayabileceğiniz alan oluşturabilir. Yalnız bir kaç hesap oluşturulduktan sonra eğer istenirse 100 GB gibi yüksek bir alana 1 aylık veya 1 yıllık küçük bir ücret ödenerek alanı yükseltme işini yapabilir.

Bir bilgisayardan başka bir bilgisayara uzaktan erişimi sağlar. Dosya paylaşımı, dosya depolama, dosya yedekleme ve senkronizasyon işlemini online bir şekilde internet’in bulunduğu ortamlarda sağlar. SpiderOak android mobil cep telefonların ise sorunsuz sağlıklı bir çalışma gösterebilir.

Veri yedek alma yerel sabit diskler oluşturma ağ sürücülerine bağlanma, USB anahtarı oluşturma, harici sürücüler oluşturma, CD / DVD içerisinde de çalıştırabileceğiniz ve tüm bu saymış olduğumuz işlemleri gerçekleştirebilecek düzeydedir.

Tüm veriler şifreler ve güvenli bir SSL bağlantısı oluşturur. Tüm bu saymış ve söylemiş bulunduğumuz özellikleri gerçekleştirebilmek için abonelik kullanıcı alanı oluşturmalısınız.

SpiderOak Ücretsiz Dosya Depolama Programı Özellikleri

  • Dosya depolar
  • Dosya yedek alır.
  • SSL güvenli şifre oluşturur tüm verilere.
  • Tüm işletim sistemlerinde çalışır.
  • Android işletim sistemlerinde çalışır.
  • Sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

SpiderOak Dosya Paylaşma Programı Ekran Görüntüsü Resimleri

SpiderOak indir SpiderOak yükle SpiderOak download free download SpiderOak windows download SpiderOak android download

SpiderOak Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

Aşağıdaki videoyu izleyerek programın özelliklerinden ve nasıl kullanıldığına dair en iyi şekilde bilgi sahibi olacaksınız.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *