SpiderOak Online Backup

SpiderOak Online Backup

SpiderOak Online Backup indir, SpiderOak Online Backup çevirimiçi dosya yedekleme programı SpiderOak ücretsiz dosya depolama ve şifreli bulut depolama programıdır. SpiderOak ücretsiz online dosya yedekleme,...

SpiderOak Online Backup indir, SpiderOak Online Backup çevirimiçi dosya yedekleme programı SpiderOak ücretsiz dosya depolama ve şifreli bulut depolama programıdır.

SpiderOak ücretsiz online dosya yedekleme, dosya paylaşma ve dosya eşitleme programıdır. Sitemizden SpiderOak son sürümünü bedava indirebilmek için hemen indir butonuna tıklayıp download 1 sekmesinden indirebilisiniz. Şimdi size tanıtımını özelliklerini ve ekran fotoğraflarını paylaşacağız linki ile birlikte.

SpiderOak Online Backup indir

SpiderOak Online Backup Windows, Mac OS X, Linux ve bir çok işletim sistemlerinden iyi şekilde çalışma hizmeti verebilir. Masaüstünde gerekse arka planda çalışma sağlayabilmektedir. Ücretsiz eşyalarınızı depolayabileceğiniz alan oluşturabilir. Yalnız bir kaç hesap oluşturulduktan sonra eğer istenirse 100 GB gibi yüksek bir alana 1 aylık veya 1 yıllık küçük bir ücret ödenerek alanı yükseltme işini yapabilir.

Bir bilgisayardan başka bir bilgisayara uzaktan erişimi sağlar. SpiderOak Online Backup dosya paylaşımı, dosya depolama, dosya yedekleme ve senkronizasyon işlemini online bir şekilde internet’in bulunduğu ortamlarda sağlar. SpiderOak android mobil cep telefonların ise sorunsuz sağlıklı bir çalışma gösterebilir.

SpiderOak Online Backup veri yedek alma yerel sabit diskler oluşturma ağ sürücülerine bağlanma, USB anahtarı oluşturma, harici sürücüler oluşturma, CD / DVD içerisinde de çalıştırabileceğiniz ve tüm bu saymış olduğumuz işlemleri gerçekleştirebilecek düzeydedir. Tüm veriler şifreler ve güvenli bir SSL bağlantısı oluşturur. Tüm bu saymış ve söylemiş bulunduğumuz özellikleri gerçekleştirebilmek için abonelik kullanıcı alanı oluşturmalısınız.

SpiderOak Ücretsiz Dosya Depolama Programı Özellikleri

  • Dosya depolar
  • Dosya yedek alır.
  • SSL güvenli şifre oluşturur tüm verilere.
  • Tüm işletim sistemlerinde çalışır.
  • Android işletim sistemlerinde çalışır.
  • Sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

SpiderOak Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

SpiderOak Online Backup aşağıdaki videoyu izleyerek programın özelliklerinden ve nasıl kullanıldığına dair en iyi şekilde bilgi sahibi olacaksınız. Dosya sıkıştırma ve yedekleme programlarını kategorimize giriş yaparak ücretsiz indirebilirsiniz. Dosya yedekleme programları buradan indirin.

SpiderOak tüm sürümlerini indirmek için: https://spideroak.com/opendownload/#one

SpiderOak Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *