Spotflux
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciSpotflux
  • Dilİngilizce
  • Boyut2.29 MB
  • Versiyon3.2.0

Spotflux

Spotflux indir, engelli sitelere giriş için kullanılan Spotflux son sürümünü ücretsiz indirip internette takip edilmenizi ve kişisel bilgilerinizi koruyun. Spotflux, engelli web sitelerine giriş ve...

Spotflux indir, engelli sitelere giriş için kullanılan Spotflux son sürümünü ücretsiz indirip internette takip edilmenizi ve kişisel bilgilerinizi koruyun.

Spotflux, engelli web sitelerine giriş ve güvenlik programı olma özelliğiyle son yılların en çok tercih edilen yazılımları arasında yer alan program ile yasaklanmış tüm internet sitelerine erişim mümkündür. İnternette yasaklı sitelere girerken bir yandan da kişisel güvenliklerini korumayı planlayan kişilere önerilebilecek program sayesinde, gönül rahatlığı ile internet sörfü gerçekleştirilebilir.

Spotflux Engelli web sitelerine giriş

Yüzde Yüz Anonim İnternet Gezintisi Fırsatı

İnternet sitelerine kolayca girilmesini sağlarken, bilgisayar ve kişi bilgilerini tamamen anonim bir hale getirebilen Spotflux, bu özellikleri sayesinde oldukça popüler bir yazılımdır. Bilgisayar kullanıcılarının internet ortamında takip edilmelerinin önüne geçen yazılım, kişisel bilgileri şifreleme özelliği ile bilinir. Sadece birkaç tıklama ile her türlü işletim sistemine kurulabilecek olan Spotflux, oldukça kullanışlı olan ara yüzüyle en deneyimsiz bilgisayar kullanıcıların dahi ihtiyaçlarına cevap verebilir.

Hızlı, Pratik ve Kullanışlı Menüler

Hızlı bir şekilde görevini yerine getirerek yüzde yüz kullanıcı memnuniyetini hedefleyen program, bu nitelikleri ile ideal bir güvenlik yazılımıdır. Piyasada yer alan engelli web sitelerine giriş ve güvenlik programı türleri arasında eşsiz servis imkânları ile ön plana çıkan yazılımda sadece menüde yer alan ‘Enable’’ butonuna basmak ve programı çalıştırmak yeterli olmaktadır. Bu aşamadan sonra kişiler istedikleri internet sitesine girerek güvenli bir şekilde gezinebilirler. Spotflux güzel olan bir diğer özelliği ise ayarlar kısmında proxy bölümüyle çeşitli proxy ayarlarının yapılandırılabilmesine fırsat vermesidir.

Mac OS için Spotflux için İndirme

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *