Avast SecureLine VPN

Avast SecureLine VPN

Avast SecureLine VPN indir, yasaklı sitelere giriş için hızlı, sınırsız ve güvenli ayarlar sunan Avast SecureLine VPN Proxy programını ücretsiz indir. İnternette sörf yaparken bilgilerinin...

Avast SecureLine VPN indir, yasaklı sitelere giriş için hızlı, sınırsız ve güvenli ayarlar sunan Avast SecureLine VPN Proxy programını ücretsiz indir.

İnternette sörf yaparken bilgilerinin gizli kalmasını ya da güvende olmayı sağlayan VPN yazılımı olan Avast SecureLine VPN, ayrıca engellenmiş olunan yasaklı sitelere de tekrardan giriş yapmayı sağlamaktadır. Bilgisayar sistemlerini korumak amacıyla en çok tercih edilen antivirüs programı olan Avast’a ait bir yazılım olan tasarım, aynı zamanda internet üzerinde hızlı ve güvende olmayı sağlamaktadır.

Avast Secureline VPN Ne İşe Yarar?

Ortak internet bağlantısı kullanan kullanıcılar için ideal bir program olma özelliğinde olan VPN yazılımı, şifreleme özelliği ile kişisel verilerin çalınması ya da kopyalanması ihtimaline karşı koruyucu özelliği bulunmaktadır. Başka kaynaklardan alınan konum bilgileri sayesinde gerçek IP adresini gizlemek mümkün olmaktadır. Engel bulunan internet sitelerine erişim sağlamak için ya da engel alınan oyunlara giriş sağlamak için Avast SecureLine VPN yazılımı tercih edilerek tüm engelleri kaldırmak ve güvende olmak söz konusudur.

Avast Secureline VPN Özellikleri

Yasaklı sitelere giriş ve internet ortamında kullanıcıların anonim olmasına olanak sunan yazılım, pek çok kişinin kullandığı ve daha güvenli bir kullanıcı deneyimi yaşamalarını sağlayan bir programdır. Şifreli olan uygulamaların kilitlerini açmak, kolay ve kullanışlı ara yüzü ile pratik kullanım imkânı ve ulaşılabilir nitelikte olan müşteri hizmetleri avantajı ile bir program ile birden fazla özelliğe sahip olmak mümkündür. Deneme sürümlerini kullanmanın ardından daha güvenli ve hızlı bir bağlantı isteyenler bir yıllık aboneliklerini başlatabilirler.

Avast Secureline VPN Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avast.android.vpn&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *