State.io Dünyayı Fethet indir
State.io Dünyayı Fethet indir

State.io Dünyayı Fethet indir

State.io – Dünyayı Fethet APK indir, Android oyununda tüm dünyayı fethet! State.io oyununda ordularının baş komutanı ol ve tüm eyalet şehirleri ele geçir. State.io –...

State.io – Dünyayı Fethet APK indir, Android oyununda tüm dünyayı fethet! State.io oyununda ordularının baş komutanı ol ve tüm eyalet şehirleri ele geçir.

State.io – Dünyayı Fethet APK Android oyunu gerçek zamanlı stratejik savaş oyunudur. Androi strateji kategorisinde bulunan State.io oyunu taktiksel ve heyecan dolu savaş oyunudur.

State.io – Dünyayı Fethet APK indir ve Nasıl Oynanır?

Oyun online oynanabilen strateji oyunudur. Oyunda hızlı reaksiyon gösteren ve stratejik hamleler yapan tüm eyaletleri ele geçirebilmektedir. State.io – Dünyayı Fethet APK Android oyununda stratejik bulmacaları çöz ve rakipleri yenerek dünya savaş arenasında gücünü göster.

Egemenliğinizi koruyabilmek için sınırlarınızı korumak ve başka ülkeleri ele geçirmek için size savaş açan düşmanlarını imha et. State.io ücretsiz RTS oyunudur. Çevirimiçi yada çevirimdışı oynayabilirsiniz. 1v1 savaşlara katılarak tecrübe kazanabilir ve düşmanlara meydan okuyabilirsiniz. State.io – Dünyayı Fethet APK Android telefon ve tabletlere indirip hemen oynayın.

State.io Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=io.state.fight&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *