Sticker.ly Sticker Maker Apk indir
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciSNOW, Inc.
 • DilTürkçe
 • Boyut39.1 MB
 • Versiyon2.12.0
Sticker.ly Sticker Maker Apk indir

Sticker.ly Sticker Maker Apk indir

Sticker.ly – Sticker Maker Apk indir, Whatsapp kullanıcıların kendi çıkartmalarını oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanıyan bir Sticker Maker uygulamasıdır. Bu uygulama, iOS ve...

Sticker.ly – Sticker Maker Apk indir, Whatsapp kullanıcıların kendi çıkartmalarını oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanıyan bir Sticker Maker uygulamasıdır. Bu uygulama, iOS ve Android işletim sistemleri için ücretsiz olarak indirilebilir ve birçok dilde desteklenmektedir.

Sticker.ly – Sticker Maker APK indir

Sticker.ly – Sticker Maker Apk indir, kullanıcılara birçok farklı özellik sunar. Örneğin, kullanıcılar kendi resimlerini veya fotoğraflarını kesip çıkartma olarak kaydedebilirler. Ayrıca, uygulama içindeki birçok çıkartma paketi seçeneği ile kullanıcılar çıkartmalarını çeşitlendirebilirler. Sticker.ly, çıkartma paketlerinin yanı sıra, animasyonlu çıkartmalar da sunar.

Sticker.ly – Sticker Maker ayrıca, kullanıcıların diğer kullanıcılarla çıkartmalarını paylaşmasına olanak tanır. Kullanıcılar, diğer kullanıcıların paylaştığı çıkartmaları da indirebilir ve kendi çıkartma setlerine ekleyebilirler.

Sticker.ly – Sticker Maker APK Android uygulaması, kolay kullanımı ve birçok seçeneği ile kullanıcıların kendi çıkartmalarını oluşturmalarını ve paylaşmalarını sağlayan popüler bir uygulamadır.

Sticker.ly – Sticker Maker Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Sticker.ly, APK Android uygulaması kendi özel etiketlerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. Aşağıdaki adımları takip ederek uygulamayı kullanabilirsiniz:

 1. Sticker.ly uygulamasını indirin ve açın.
 2. Ana ekrandan “Yeni Paket Oluştur” seçeneğini seçin.
 3. “Paket Adı”nı ve “Paket Açıklaması“nı girin.
 4. Paket Kapak Resmi“ni seçin veya özelleştirin.
 5. Etiketlerinizi yüklemek için “Etiket Ekle” seçeneğine dokunun ve etiketlerinizi seçin veya oluşturun.
 6. Etiketlerinizi özelleştirmek için farklı yazı tipleri, renkler, çıkartmalar ve efektler kullanabilirsiniz.
 7. Oluşturduğunuz etiketleri kaydedin ve paketinize ekleyin.
 8. Paketinizi paylaşmak için “Paket Paylaş” seçeneğine dokunun ve bir paylaşım bağlantısı oluşturun veya doğrudan sosyal medyada paylaşın.

Bu adımları takip ederek kendi özel etiket paketinizi oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Sticker Maker Android Apk indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *