Subway Princess Runner Apk indir
Subway Princess Runner Apk indir

Subway Princess Runner Apk indir

Subway Princess Runner APK indir, Android sonsuz koşu oyunu metro temalı HD kalitede bir oyundur. Subway Princess Runner metroda sörf yap altınları toplayın....

Subway Princess Runner APK indir, Android sonsuz koşu oyunu metro temalı HD kalitede bir oyundur. Subway Princess Runner metroda sörf yap altınları toplayın.

Subway Princess Runner APK indir, Android sonsuz koşu oyununda seviyenizi yükseltmek için görevleri çentikleyerek ilerleyin ve dilediğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Subway Princess Runner Oyunu Nasıl Oynanır?

Lucy ve Kevin’in polisten kaçtığı oyunda metro istasyonunda ilerleyerek altınları topluyorsunuz. Etkileyici ekran dokunuşları ve HD kalitede renkli grafikleriyle karşımıza çıkan bir oyundur. Subway Princess Runner APK Android oyununda hızlı koş ve metroda sörf yaparak kaykayı kullanın. En sevdiğiniz karakterleri seçerek dünya oyuncularına meydan okuyabilirsiniz.

Subway Princess Runner APK oyunda sonsuz güç elde edebilmek için karakterinizin tüm özelliklerini yükseltebilirsiniz. İstasyondaki madeni paraları ve elmasları toplamak için olabildiğince uzağa koşmanız istenmektedir. Rakiplerinize yüksek skor ve puanlarla meydan okuyabilirsiniz. Takım savaşlarına katılarak diğer karakterlerin kilidini açabilirsiniz.

Subway Princess Runner APK indir

Sevimli karakterlerin yer aldığı sonsuz koşu oyununda polisten kaçarken karşınıza çıkan madeni paralarıda toplayarak ilerleyin. Subway Princess Runner APK Android oyunu sağa ve sol harekat ettirerek yönlendirebilirsiniz. Puanlar biriktererek karakterinizin giydirebilir ve özel karakterleri etkinliklerde kazanabilirsiniz.

Subway Princess Runner Android indir : https://play.google.com/store/search?q=Subway%20Princess%20Runner&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *