SuperVPN Pro

SuperVPN Pro

Android SuperVPN Pro APK indir, hızlı ve güvenilir bir VPN uygulaması olan SuperVPN Pro ücretsiz indirip yasaklı sitelere giriş yap ve VIP satın...

Android SuperVPN Pro APK indir, hızlı ve güvenilir bir VPN uygulaması olan SuperVPN Pro ücretsiz indirip yasaklı sitelere giriş yap ve VIP satın al.

SuperVPN Pro, Singapurlu uygulama geliştiriciler tarafından üretilen bir VPN uygulamasıdır. SuperVPN uygulamasının VIP sürümüdür. Ücretsiz versiyona göre ekstra özellikler sunmaktadır.

SuperVPN Pro Android APK indir

Oldukça kolay şekilde kullanabileceğiniz uygulamayı SuperVPN Pro APK dosyasını indirerek yüklemeniz gerekmektedir. Cihazınızda yalnızca 13 MB yer kaplıyor olması büyük bir avantajdır. Böylece cihazınızın yavaşlaması ya da kasması söz konusu olmaz. 100 milyonun üzerinde indirilmeye ulaşan SuperVPN Pro APK Android uygulamasını sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için ihtiyaç duyacağınız en düşük Android sürümü ise 4.1 ‘dir.

SuperVPN Pro Uygulaması

SuperVPN Pro uygulamasını yüklemek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Ancak pro sürüm için ücretli üyelik almalısınız. Bu uygulamanın yanı sıra SuperVPN uygulamasının da cihazınızda yüklü olması gerekmektedir.

SuperVPN Pro Android uygulaması herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz uygulamanın ücretsiz sürümüne göre çok daha fazla ülke seçeneği bulunmaktadır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra internete bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçmeniz ve “connect” butonuna tıklamanız yeterli olmaktadır.

Yasaklı sitelere giriş uygulamasını sınırsız şekilde kullanabilmenizi sağlayan VIP özelliği sayesinde VPN bağlantınızın kopması söz konusu olmaz. Bu sayede nerede olursanız olun güvenli bir şekilde internete bağlanabilirsiniz.

Hızlı ve ücretsiz bir VPN uygulaması olan SuperVPN Free VPN Client APK dosyasını buradan tıklayarak indirmelisiniz. SuperVPN Pro uygulamasını yüklemek için mutlaka SuperVPN Free VPN Client Android uygulaması mobil telefon ve tabletlerde yüklü olması gerekmektedir.

SuperVPN Pro Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrzheng.supervpnpayment&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *