SuperVPN Free VPN Client

SuperVPN Free VPN Client

Android SuperVPN Free VPN Client APK indir, sınırsız bant genişliği sunan ücretsiz SuperVPN ile internet trafiğini şifreleyin ve yasaklı sitelere giriş yapın. SuperVPN Free VPN...

Android SuperVPN Free VPN Client APK indir, sınırsız bant genişliği sunan ücretsiz SuperVPN ile internet trafiğini şifreleyin ve yasaklı sitelere giriş yapın.

SuperVPN Free VPN Client, en çok kullanılan VPN uygulamaları arasında yer almamaktadır. Singapurlu oyun geliştiricilerin piyasaya sunduğu uygulama dünyanın pek çok ülkesinde aktif olarak kullanılmaktadır.

SuperVPN Ücretsiz VPN Uygulaması

Milyonlarca kişinin kullanmakta olduğu SuperVPN Free VPN Client aplikasyonu genellikle yasaklı sitelere gitmek için kullanılmaktadır. Belli lokasyonlardan giriş izni bulunmayan sitelere sıkıntısız bir şekilde girmenizi mümkün kılan uygulama aynı zamanda anonim olmanızı da sağlamaktadır.

SuperVPN Free VPN Client apk dosyasını indirdikten sonra karşınıza çıkan adımları takip ederek saniyeler içerisinde kurulumu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz üye olabilir isterseniz de üye girişi olmadan uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için herhangi bir ayar yapmanıza ya da izin vermenize gerek kalmayacaktır. Yalnızca dilediğiniz ülkeyi seçerek o ülkenin sunucuları üzerinden internete bağlanmanız mümkündür. Tek tık ile diğer ülkelerin IP adreslerini kullanabilirsiniz. Üstelik pek çok uygulamanın aksine SuperVPN Free VPN Client herhangi bir hız sınırlaması bulundurmaz. Bu sayede hızlı bir şekilde internete bağlanmanız mümkün olur. Ayrıca root izni de istememektedir.

SuperVPN Free VPN Client Android APK indir

Bulunduğunuz konumda kısıtlamalar sebebiyle ile giriş yapamadığınız web sitelerine giriş imkanı sunan VPN uygulamasıdır. Hızlı sınırlaması ve bant genişliği sınırlaması bulunmamaktadır. SuperVPN Free VPN Client APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Gizliğinizi koruma seçenekleri, 3. parti izlemelerini güvende tutar ve internet trafiğinizi şifrelemektedir.

Eğer SuperVPN uygulamasının Pro sürümünü ücretsiz indirmek istiyorsanız buradan tıklayarak indirebilirsiniz. SuperVPN Pro sürümü içerisinde VIP satın almaları yer almaktadır. Süresi dolmayan hesaplar için SuperVPN Pro APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip hemen VIP satın almaları gerçekleştirerek sınırsız bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

SuperVPN Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrzheng.supervpnfree&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *