Takibi Bırakanlar instagram Apk indir
  • Ücretsiz
  • Geliştirici PleasantApps
  • DilTürkçe
  • Boyut4.7M
  • Versiyon5.0.3
Takibi Bırakanlar instagram Apk indir

Takibi Bırakanlar instagram Apk indir

Takibi Bırakanlar Instagram APK indir, Android instagram takibi bırakanları ücretsiz görme uygulamasıdır. Takipçi analizi ile geri takip yapmayanları görün. Takibi bırakanlar APK sosyal medya platformlarını...

Takibi Bırakanlar Instagram APK indir, Android instagram takibi bırakanları ücretsiz görme uygulamasıdır. Takipçi analizi ile geri takip yapmayanları görün.

Takibi bırakanlar APK sosyal medya platformlarını kullanan kişilerin genel olarak kullandığı yan uygulamadır. Sosyal medyada kullanıcılar birbirlerinin hesaplarını takip ederek birbirlerine etkileşim verirler. Özellikle büyük hesaplar için bu etkileşim oldukça önemlidir.

Sosyal medya platformlarında bir hesap bir diğer hesabı takip ettiği zaman karşı hesaba bildirim gider. Fakat takibi bıraktığı zaman karşı tarafa bildirim gitmez. Bu durumda kişinin takipçi sayısının azaldığı görülür. Fakat kişilerin kimin takibi bıraktığını anlamak için onca takipçi arasından tek tek araması gerekir. Bu işi kolaylaştırmak amaçlı takibi bırakanlar aplikasyonu geliştirilmiştir.

Takibi Bırakanlar APK Özellikleri

Takibi bırakanlar APK ilk olarak hangi sosyal medya hesabında uygulanacaksa ona göre indirilir. Ardından sosyal medya hesabıyla bağlantısı oluşturulur. Uygulamadan kişiler kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapmalıdır. Bu uygulamada sadece takibi bırakanlar değil takip edenler, yorum yapanlar ya da beğeni yapanlar gibi özellikler de yer almaktadır. Hatta ücretli olan bazı takibi bırakanlar uygulamasında profile bakanların kim olduğunu gösteren özellikler de bulunmaktadır. Takibi bırakanlar uygulamaları hem ücretli hem de ücretsizdir.

Instagram Takibi Bırakanlar APK indir

Instagram hesabınızda kimleri geri takip yapmadığını görebilmenize yardımcı uygulamadır. Instagram takibi bırakanlar APK Android ücretsiz App dosyasını Androi telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz. Instagram hesabı bilgilerinizle giriş yaparak geri takip etmeyi bırakanları listeden kolaylıkla görebilirsiniz.

Instagram Android APK indir : https://www.indirvip.com/instagram-mobil/

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *