TFXTarget Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciTürkiye Finans Katılım Bankası
  • DilTürkçe
  • Boyut37 MB
  • Versiyon5.4.5

TFXTarget Apk indir

TFXTarget APK indir Android hisse senedi, alım satım ve yatırım fonu uygulamasıdır. Türkiye finans bankası TFXTarget ile kira kontratlarını görüntüleyebilir, piyasa takibi yapabilir...

TFXTarget APK indir Android hisse senedi, alım satım ve yatırım fonu uygulamasıdır. Türkiye finans bankası TFXTarget ile kira kontratlarını görüntüleyebilir, piyasa takibi yapabilir ve hesap hareketlerinize bakabilmenizi sağlar.

TFXTarget APK Android indir

TFXTarget APK indir Android hisse sene ve yatırım fonu uygulaması, Türkiye finans bankası TFXTarget hesabınızdaki kira sertifikasını görüntüler, alım satım yapabilir ve piyasa takibi yapabilirsiniz. Cari hesap entegrasyonu yaparak hesap hareketlerinizi kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

TFX Target APK indir Android, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın müşterilerine özel bir mobil uygulamasıdır. Uygulama, müşterilerin bankacılık işlemlerini her yerden ve her zaman gerçekleştirmelerine olanak tanır. Banka müşterileri, TFX Target uygulamasını kullanarak hesap bakiyesi sorgulama, hesap hareketlerini görüntüleme, havale ve EFT işlemleri yapma, kredi kartı borcu ödeme gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirler.

Ayrıca, TFX Target uygulaması müşterilere özel kampanyalar, indirimler ve fırsatlar sunarak bankanın müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlar. Uygulama aynı zamanda müşterilere banka şubelerinin konumlarını, ATM’leri ve para yatırma çekme işlemlerini yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Mobil Şube Apk indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *