The Bat Home Edition

The Bat Home Edition

The Bat Home Edition E-Posta İstemcisi indir Download The Bat Posta istemcisi posta yönetimi programını sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Hemen indir butonuna tıklayarak download...

The Bat Home Edition E-Posta İstemcisi indir Download

The Bat Posta istemcisi posta yönetimi programını sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Hemen indir butonuna tıklayarak download 1 bölümünden programın linkine ulaşabilir bedava indirebilirsiniz. Şimdi siz değerli kullanıcılarımıza The Bat Home edition programının özelliklerini ve tanıtımını yapacağız.

The Bat Home Edition 5.4 Son Sürüm Programı Tanıtımı

E-posta deneyimini en basit ve kullanışlı bir hale getirmek önemli yer arz etmektedir. Avantajları ve bir çok yararlı özelliği vardır e-postalarınızı en iyi şekilde yönetmenizi sağlar. The Bat Home Edition bütün windows işletim sistemlerinde programın kendisi ve özellikleri aksaklık çıkartmadan çalışabilir. Bu ilk çıkan ve tek e-posta istemci özelliğini taşımaktadır.

The Bat Home Edition e-posta istemcisi, Microsoft Corporation tarafından Windows Vista için onaylı ve sertifikalıdır. Vista ve the bat aralarında en üst düzeyde uyumlu bir çalışma işlevi göstermektedir. Bunun mekanizamalarının en iyi düzeyde çalıştığına garanti verebiliyoruz.

Ağ bağlantısı mevcut iken posta sunucuları ile çalışma gösterirken karakteristik özelliği ve kimlik doğruma protokolleri ve şifreleme desteklemesi ile çalışmanızı en üst güvenli seviyeye çıkartmaktadır. Anti-virüs savunma sistemi ile zararlı kodlara karşı en sağlıklı korumayı sağlar.

Robin HTML görüntüleyicisi ile kodları görebilme yetisi kazandırır. Kendi kodlarını dahi inceleme mekanizma yazılımı yazılmıştır. Çok kullanışlı güvenilir e-posta yönetim sistemidir.

The Bat Home Edition E-Posta İstemcisi Programı Özellikleri

  • E-postaları anti vürüs koruması sağlar.
  • Güvenlik seviyesi en üst düzeyde çalışır.
  • Hızlı iletişimi sağlar.
  • Ücretsiz ve sınırsız bir kullanımı vardır.
  • Sitemizden bedava son sürümünü indirebilirsiniz.
  • HTML kodlarını en iyi şekilde gösterir.
  • The Bat Home Edition indir
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *