ManyCam

ManyCam

ManyCam Görüntülü Konuşma indir Download ManyCam Windows 10 Türkçe görüntülü konuşma programı ücretsiz indirebilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişi ile kameralı görüşebilir ücretsiz sitemizden indirebilirsiniz. Programın...

ManyCam Görüntülü Konuşma indir Download

ManyCam Windows 10 Türkçe görüntülü konuşma programı ücretsiz indirebilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişi ile kameralı görüşebilir ücretsiz sitemizden indirebilirsiniz. Programın kullanımı ve indirme işlemi çok basittir. Sınırsız bir kullanım hizmeti sağlar. Şimdi sizlere ManyCam programının tanıtımı ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

ManyCam Windows 10 Türkçe indir

ManyCam görüntülü konuşma programı Skype, MSN, ustream gibi çok özellikli birçok web kamerası ve ses uygulamarını kullanma imkanı sağlar. Ayrıca sanal internet sesi ile aynı kaliteyi sağlayabilirsiniz. Mikrofon ile konuşurken şaşırtıcı ilginç ses efektleri ekleyebilirsiniz. Bu ses eklemelerini bir sreencast ses üzerinden sesinizi değiştirebilirsiniz. Bunu arkadaşlarınızı veya ailenizi kandırmak için kullanabileceğiniz en güzel yöntemlerden birisidir. Sesi en kaliteli düzeyde çıkartır normal ses sürücüleri ile birlikte mikrofon ve kullaklı sistemlerinin ses kalitesini daha da artırır en üst seviylere çıkarır.

Mikrofon ve ses kalitesini en iyi düzeyde artırma işlemi yapar. Canlı video üzerine metin eklemek için veya skype, youtube videolarının üzerinde oynamalar yapabilmek için ManyCam Windows 10 programı ile eklemeler yapabilmeniz mümkündür. Screencast uygulaması ile masaüstüne veya sabit diskinize videolarınızı kaydedebilirsiniz. Bir çok görüntülü konuşma hizmeti veren uygulamalardan da yararlanmanızı sağlar.

ManyCam Türkçe Justin tv, Skype, Ustream ve daha fazla görüntülü hizmet veren programlardan hizmet görmenizi sağlar. Masaüstüne herhangi bir video kaydetmek için Youtube video kaynağını göstererek videoları alabilirsiniz. Resim içinde resim ve fotoğraflarınızı ekleyerek video haline getirip yayınlama imkanını yakalayabilirsiniz. Resim içinde resimi video kameranızda sanki canlı bir videoymuş gibi gösterebilir. ManyCam PNP özelliği ile sanki canlı canlı haber stüdyosundaymışınız gibi bilgisayarınızı açar.

Hızlı video açabilmek ve videolar arasında hızlı geçişler yapabilmek için ManyCam Pro Studio Pro sekmesine gitmeniz gerekmektedir. ManyCam Pro 6 video kaynaklarını gösterir ve farklı kaynaklar arasında geçiş yeteneğini hızlandırır. ManyCam Pro ile canlı video prodüksiyon stüdyosu haline gelmesini sağlar bilgisayarınızın. Kendi özel web kameranız ile yeni efektler oluşturup dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Etkiler, göz ağız ve saç efektleri grafik ayarını web cameranız ile oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle görüntülü konuşabilir özel efektler paylaşabilirsiniz.

ManyCam Görüntülü Konuşma Programı Özellikleri

 • Görüntülü ücretsiz konuşma sağlar.
 • Az bellek kaplar.
 • Hızlı video geçişleri yapabilirsiniz.
 • Resimler ile video geçişleri ayarlayabilirsiniz.
 • Aileniz ve arkadaş çevrenizle görüntülü konuşabilirsiniz.
 • Yepyeni efektler oluşturabilirsiniz.
 • Sınırsız bir kullanıma ve arayüzüne sahiptir.
 • ManyCam Windows 10 Türkçe indir

ManyCam Görüntülü Konuşma Programı Nasıl Kullanılır Kurulur Video Anlatımı

Not:Aşağıdaki videomuzu mutlaka izleminizi tavsiye ediyoruz değerli kullanıcılarımız. Çünkü aşağıdaki videoyu sonuna kadar izlemeniz sizlerin programı en iyi şekilde kullanmanızı özelliklerinden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz. Şimdiden güzel günlerde kullanmanız dileklerimizle kolay gelsin..

http://www.youtube.com/watch?v=od3VjifiJgU

 • Manycam
 • manycam indir
 • manycam download
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *