The Sims FreePlay Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciELECTRONIC ARTS
  • DilTürkçe
  • Boyut67.7M
  • Versiyon5.74.0
The Sims FreePlay Apk indir

The Sims FreePlay Apk indir

The Sims™ FreePlay APK indir, Android tek oyunculu oynanabilen simülasyon oyunudur. The Sims™ FreePlay gerçekci bir yaşam sunan oyunda görevleri tamamlayın. The Sims™...

The Sims™ FreePlay APK indir, Android tek oyunculu oynanabilen simülasyon oyunudur. The Sims™ FreePlay gerçekci bir yaşam sunan oyunda görevleri tamamlayın.

The Sims™ FreePlay APK indir, Android simülasyon türü oyun bir tür aile kurma ve ailenizi genişletme oyunudur. Kendi hayallerinizde bulunan kasabanızı kendiniz tasarlayarak oyuna başlayabilirsiniz.

The Sims™ FreePlay Oyun Özellikleri

Oyun içerisinde SimTown’ı büyütmek için Simoleon kazanın ve ödülleri toplayarak hedeflerinizde daha hızlı yürüyün. The Sims™ FreePlay APK Android simülasyon oyununda eğlenceli ve mutlu bir hayata doğru ilerleyin. Sim’lerinizin giyimlerini, hayatlarını ve her yönünü özelleştirerek şık bir görünüm elde edin.

The Sims™ FreePlay APK Android oyunda inanılma dekorlarla evlerinizi inşa edebilirsiniz. Sim kazandıkça kasabanızı evcil hayvanlar, alışveriş merkezleri, araba galerisi ve özel bir vilal plajıyla süsleyebilirsiniz. The Sims™ FreePlay oyunda yeni ilişkiler kurabilir ve arkadaşlıkla edinebilirsiniz. Havuz partileri, mangal partileri ve film parti etkinliklerine katılabilirsiniz.

The Sims™ FreePlay APK Android indir

Oyunda Sim karakterinizin bir kariyer yapmasını sağlamak için çeşitli iş başvurularına katılabilirsiniz. Kurs ve eğitimlerinede katılarak Sims karakterinizin beceri ve yetenek kazanmasını sağlayabilirsiniz. The Sims™ FreePlay APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize indirvip.com sitemizden ücretsiz indirin.

The Sims™ Mobil APK Android oyununun APK dosyasını buradan indirebilirsiniz.

The Sims™ Mobil Apk indir

The Sims FreePlay Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.simsfreeplay_row&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *