Tivibu GO Apk indir

Tivibu GO Apk indir

Tivibu GO APK indir, Android TV uygulaması Tivibu GO Smart TV ile spor, belgesel, film ve dizileri izleyin. Basketbol ligi, MotoGP, Formula 1, Tenis, NBA,...

Tivibu GO APK indir, Android TV uygulaması Tivibu GO Smart TV ile spor, belgesel, film ve dizileri izleyin. Basketbol ligi, MotoGP, Formula 1, Tenis, NBA, Premiere League ve en popüler dizi ve filmleri izleyin.

Tivibu GO APK indir dosyası android için uyumlu bir dosyadır. Hızlı ve pratik bir şekilde uygulamanın kurulumu gerçekleştirilebilir. Bu uygulama ile televizyon keyfinin artırılabilmesine olanak sağlayan teknolojik özellikler sunulur. Yüzlerce kanal seçeneği ve çeşitli film, dizi, belgesel, müzik ve spor kategorilerinde içerikler sunmaktadır. Mobil cihaz ve tabletlerden kolaylıkla üye olunabilmektedir.

Tivibu GO uygulaması sayesinde en eğlenceli spor programlarına, popüler olan dizi ve filmlere, ödüllü belgeseller ve müzik kliplerine, çocuklar için uygun içeriklere kolaylıkla ulaşılabilir. Çeşitli kategorilerde sahip olduğu zengin içeriği ile kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalardan bir tanesidir.

Tivibu GO APK indir ve Özellikleri Nelerdir?

Tivibu go Android TV uygulaması APK özellikleri bakımından oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Aile, süper ve sinema paketleri ile kullanıcılarına farklı avantajlar sağlamaktadır. Uygulamanın özelliklerinden bahsedilecek olursa, şu şekilde sıralanabilir;

  • Tivibu GO APK uygulaması içerisinde bulunan keşfet seçeneği ile Tivibu GO Android TV izlenmeye başlanabilir.
  • Programları 7 gün boyunca tekrar tekrar izleyebilmek mümkündür.
  • Kullanıcıların isteğine göre canlı yayınlar durdurulabilir veya geriye sarılabilir.
  • İzlenen bir programı en başa alabilmek mümkündür. Bununla birlikte programları kaldığı yerden izleyebilme fırsatı sunulur.

Tivibu GO Apk indir

Tivibu GO Windows 10 / 11 bilgisayarlar için buradan giriş yaparak izleyin. https://www.tivibu.com.tr/#

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *