Toloka: Ek gelir indir
Toloka: Ek gelir indir

Toloka: Ek gelir indir

Toloka: Ek gelir APK indir, Android Toloka Yandex tarafından geliştirilen online para kazanma uygulamasıdır. Toloka: Ek gelir ile internette kazanç elde edin. Toloka: Ek gelir...

Toloka: Ek gelir APK indir, Android Toloka Yandex tarafından geliştirilen online para kazanma uygulamasıdır. Toloka: Ek gelir ile internette kazanç elde edin.

Toloka: Ek gelir APK Android uygulaması Yandex’in ücretsiz sunmuş olduğu iş uygulamasıdır. Çevirimiçi ve çevirimdışı görevleri yerine getirerek internet üzerinde para kazanabilirsiniz.

Toloka: Ek gelir APK indir ve Kullanımı

Bir Yandex servisi olan Toloka ile gerçek kazanç elde edebilirsiniz. Gayet basit zor olmaya görevler Toloka: Ek gelir APK Android uygulaması içerisinde yer almaktadır. Görevleri yürüyerek yada herhangi bir yere seyehat ederken yapabilirsiniz.

Herhangi bir kurumunun bilgilerini girebilir, fotoğraflarını ekleyebilir, bina girişlerini işaretleyebilir ve çalışma saatlerini belirleyebilirsiniz. Toloka Yandex servisi ile birden fazla görevi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.

Toloka Yandex ile Nasıl Para Kazanılır?

Android telefon ve tabletleriniz üzerinden Toloka: Ek gelir APK uygulamasını açın. Görevleri ve şehir haritalarını kaydedin. Rusya, Kazakistan, Türkiye ve Beyaz Rusya’da hizmet vermektedir. Tüm kazançlar Toloka: Ek gelir içerisinde ABD dolar olarak hesaplanır. YooMoney, PayPal, Skrill, Payoneer ödeme sistemlerini kullanarak para çekebilirsiniz.

Toloka: Ek gelir Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yandex.toloka.androidapp&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *