Top Eleven 2021: Futbol Menajeri
Top Eleven 2021: Futbol Menajeri

Top Eleven 2021: Futbol Menajeri

Top Eleven 2021 APK indir, ödüllü futbol menajerlik oyunu olan Top Eleven 2021’de kendi futbol takımınızı kur, oyuncularla anlaşma imzala ve günlük PvP...

Top Eleven 2021 APK indir, ödüllü futbol menajerlik oyunu olan Top Eleven 2021’de kendi futbol takımınızı kur, oyuncularla anlaşma imzala ve günlük PvP futbol maçlarında takımını zafere ulaştır.

Top Eleven 2021, bir futbol menajerlik oyunudur. Futbolu sevenlere hitap eden bu oyun sayesinde kendi futbol takımınızı oluşturmanız mümkündür. Hayalinizdeki takımı oluşturabilmek için öncelikle gerçek lisanslı futbolcular arasından dilediklerinizle sözleşme yapabilirsiniz.

Top Eleven 2021: Futbol Menajeri Ol özellikleri

200 binden fazla kayıtlı futbolcu bulunan oyunda takımınızı oluşturduktan sonra hem fiziksel hem de psikolojik durumda iyi olmaları için elinizden geleni yapmalısınız. Stadyumu en iyi şekilde inşa etmeli ve tesislerinizde gerekli donanımlarınızı bulundurmalısınız. Futbol menajerlik oyununda futbolcularınızın düzenli olarak antrenmana çıktığından emin olmalı ve bu esnada sağlıklarıyla ilgilenmeyi de es geçmemelisiniz.

Top Eleven 2021 APK android oyununa başlarken kendi karakterinizi oluşturmanız mümkündür. Fiziksel özellikleriniz ve stilinizi belirledikten sonra maçları yakından takip edebilirsiniz.

Top Eleven 2021 futbol menajeri oyunu 3D grafikleri ile gerçekçi bir oyun deneyimi sunan oyunda farklı ligler bulunmaktadır. Oyunun başlangıcında en alt ligde bulunursunuz. Başarılı olduğunuz sürece üst lige çıkar ve daha başarılı oyuncularla karşılaşmaya başlarsınız. En iyi olmak stratejik bir şekilde çalışmalarınızı devam ettirebileceğiniz oyunda dilerseniz topluluğa katılarak diğer oyuncularla tanışmanız da mümkündür.

Top Eleven 2021 APK indir

Futbol aksiyonunda kendi klübünün teknik diröktörlüğünü yapabilirsiniz. Futbol maçlarını kazandıracak taktiksel diziliş ve takımınızı gelişimi tamamıyla sizinle alakalı bir durumdur. Top Eleven 2021 APK dosyası 112 MB boyutu ile Android telefon ve tabletlerde hafızaya ihtiyaç duymaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *