Traffic Cop 3D indir
Traffic Cop 3D indir

Traffic Cop 3D indir

Traffic Cop 3D (APK) indir, Android polis oyununda geceleri sokaklarda devriye geziyorsunuz. Traffic Cop 3D oyunda polis memuru ol ve gece suçluları yakala. Traffic Cop...

Traffic Cop 3D (APK) indir, Android polis oyununda geceleri sokaklarda devriye geziyorsunuz. Traffic Cop 3D oyunda polis memuru ol ve gece suçluları yakala.

Traffic Cop 3D (APK) Android oyunda hatalı sürücüleri ve suçlulaları yakalamak için polislik görevini üstleniyorsunuz. Eğer bir suçlu bulduğunuzu düşünüyorsanız hemen iç güdülerini sorgulayın yada plakalarını alarak takibe alın.

Traffic Cop 3D APK Android indir

Bulduğunuz hırsızların otoyola çıkmasına izin vermeden onları kovala ve sağa çektirip kimliklerini sorguluyorsunuz. Traffic Cop 3D APK Android polis kovalamacası oyununda sürücüleri kovalayın, caddeleri gezin ve şehirdeki en iyi polis siz olun. Oyunda abonelik sistemide mevcuttur eğer abone olursanız VIP üyelik erişimi sayesinde iki üyelik açabilirsiniz.

Traffic Cop 3D Abonelik Bilgileri

Polis kovalamacası oyununda VIP üyelik alarak 2 adet üyelik oluşturabilirsiniz. 3 günlük ücretsiz deneme süresi veren Traffic Cop 3D APK Android oyunu daha sonraki aşamalarda 5.49 dolar tutarında haftalık ödeme yapıyorsunuz. Aylık ise bu ödeme plan 14,49 ABD doları tutarında aylık ödeme gerçekleştiriyorsunuz. 2 kat kazanç, VIP kıyafeti ve mini oyun seçenekleri abonelik sisteminde mevcuttur.

Traffic Cop 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sunsetgames.copcarscan&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *