Traffic Cop Simulator 3D indir
Traffic Cop Simulator 3D indir

Traffic Cop Simulator 3D indir

Traffic Cop Simulator 3D (APK) indir, Android simülasyon oyununda polis trafik görevlisi oluyorsunuz. Traffic Cop Simulator 3D trafik suçlularını yakalayın. Traffic Cop Simulator 3D (APK)...

Traffic Cop Simulator 3D (APK) indir, Android simülasyon oyununda polis trafik görevlisi oluyorsunuz. Traffic Cop Simulator 3D trafik suçlularını yakalayın.

Traffic Cop Simulator 3D (APK) Android simülasyon oyununda para cezaları yazıyor, anlık suçluları takibe alıyor ve trafik kurallarını uyguluyorsunuz. Trafik polisi rolünü yaptığınız oyundur.

Traffic Cop Simulator 3D APK Android indir

Sürücülerin trafik kurallarına uyup uymadığını tespit ederek onlara para cezası yazıyorsunuz. Karakterinizi geliştirebileceğiniz oyunda en iyi sıraya yükseltmeye çalışıyorsunuz. Traffic Cop Simulator 3D APK Android oyununda iki yol bulunuyor yasal ve yasa dışı olanları tespit ediyorsunuz. Trafik kurallarına uymayan suçluları cezanlandırıyorsunuz.

Oyunda bir hile yaparak trafik kurallarına uymayan sürücülerden rüşvet alabilirsiniz. Ancak doğru ve dürüst olmak isteyen bir polis olmak istiyorsanız bunu yapmıyorsunuz. Traffic Cop Simulator 3D APK Android oyunu heyecan verici ve polis kovalamacası olan bir oyundur. Oyun içerisinde 14’ten fazla trafik polisi aracı yer almaktadır. Rütbe sistemi bulunması nedeniyle göreviniz mareşal olma yolunda ilerlemektir. Trafik polisi kovalamacasına benzer bir diğer oyun Traffic Cop 3D APK Android oyununu buradan APK oyun dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Traffic Cop 3D APK indir

Traffic Cop Simulator 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.topmobgames.simgai3d&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *