Tribün
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciDenise ICT
  • DilTürkçe
  • Boyut7M
  • Versiyon1..0.8

Tribün

Tribün APK indir, takımınızı seçerek takımınızın haberlerine, canlı maç sonuçlarına ve farklı spor dallarına ait yeni güncel haberleri Tribün Android spor uygulamasını indirip ulaşabilirsiniz. Tribün,...

Tribün APK indir, takımınızı seçerek takımınızın haberlerine, canlı maç sonuçlarına ve farklı spor dallarına ait yeni güncel haberleri Tribün Android spor uygulamasını indirip ulaşabilirsiniz.

Tribün, Android cihazlarda kullanabileceğiniz bir spor uygulamasıdır. Telefon ve tabletinize yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde spora dair tüm haberleri güncel olarak takip edebilirsiniz. Başka bir uygulamaya ihtiyacınız olmaz.

Tribün Uygulaması Özellikleri

Türk yapımcılar tarafından geliştirilen uygulama oldukça geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Bu durumun en büyük nedeni ise kaliteli içeriklerinin yanı sıra cihazınızda kaplayacağı alandır. Yalnızca 8 MB yer kaplıyor olması uygulamanın artılarından birisidir. Ayrıca ısınma ve kasma gibi sorunlara da neden olmaz.

Minimum 4.0.3 Android sürümüne sahip cihazlarda çalışan uygulamayı kullanmak için kolaylıkla Tribün APK dosyasını indirebilirsiniz. Daha sonra sizden istenen izinleri verip ilerleyerek uygulamayı kurmanız mümkündür. Daha sonra herhangi bir üyelik oluşturmanıza gerek kalmadan güncel spor haberlerine ulaşabilirsiniz.

Farklı spor dallarına ait en yeni gelişmeleri ilk olarak Tribün uygulamasında bulmanız mümkündür. Takımınızı seçerek takımınızın haberlerine özel bir kategori oluşturabilirsiniz. Bahis severlere hitap eden iddaa bülteni sürekli güncellenmekte olup oranların yanı sıra istatistikleri inceleyebilmenizi de mümkün kılar. Ayrıca karşılaşmaların canlı sonuçlarını takip edebilirsiniz.

Tribün Android APK indir

Takımınızın son dakika haberleri, canlı maç sonuçları ve tüm spor dallarına ait haberleri okuyabileceğiniz Tribün APK Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip okuyabilirsiniz. Tribün spor haberlerini ve canlı maç sonuçlarını veren spor uygulamasıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *