Türk Telekom

Türk Telekom

Android için Türk Telekom APK indir, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile Mobil, Evde İnternet ve Ev Telefonu aboneliklerini, sil süpür, Tarife ve...

Android için Türk Telekom APK indir, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile Mobil, Evde İnternet ve Ev Telefonu aboneliklerini, sil süpür, Tarife ve Paket bilgileri, Tarife değişimi ve paket satın alma işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler, Türk Telekom üyeliklerinizi yönetebileceğiniz bir uygulamadır. Yalnızca Türk Telekom APK indirip, Türk Telekom üyelerinin faydalanabileceği uygulamayı kolaylıkla indirerek yükleyebilirsiniz. Binlerce kişi tarafından aktif olarak kullanılan uygulama cihazınızda yalnızca 27 MB yer kaplayacak olup Türk Telekom Online İşlemler’i aktif bir şekilde kullanabilmek için ihtiyaç duyacağınız Android sürümü 4.1’dir.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması

Uygulamaya giriş yapmak için telefon ya da abonelik numaranızı kullanmanız mümkündür. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız gereken adımları takip ederek bir şifre oluşturmanız mümkündür.

Türk Telekom Online İşlemler APK Android uygulamasını mobil hatlarınız ya da internet bağlantınız için kullanabilirsiniz. Giriş yaparken aldığınız hizmete uygun menüden giriş yapmanız gerekecektir.

Uygulamaya giriş yaptığınızda kalan kullanımlarınızı görebilirsiniz. Türk Telekom tarifesi ile hangi paketten ne kadar konuşma süreniz, SMS ve internet hakkınız kaldığını görmek kullanımlarınızı doğru şekilde yöneterek paketinizi aşmanızın önüne geçecektir. Ayrıca Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden tek tık ile paket alabilir ve sil süpür kampanyasından faydalanabilirsiniz. Paketiniz bittiğinde ise size özel sunulan ek kullanımlardan faydalanmanız mümkündür. Ayrıca haftada bir kez alabileceğiniz sil süpür hediyeniz sayesinde ücretsiz kullanımlara sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Android APK indir

Fatura bilgilerinizi, tarife değişikliği, paket satın alma ve sil süpür kampanyalarından faydalanabilmek için Türk Telekom APK dosyasını Android telefonlarınıza ücretsiz indirip online mobil işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *