Turkcell Şirketim

Turkcell Şirketim

Turkcell Şirketim APK indir, Turkcell hattınıza özel kampanya ve duyuruları Turkcell Şirketim uygulamasını indirip takip edebilir ve hatlarınızın tarife, fatura bilgileri ve paketlerini...

Turkcell Şirketim APK indir, Turkcell hattınıza özel kampanya ve duyuruları Turkcell Şirketim uygulamasını indirip takip edebilir ve hatlarınızın tarife, fatura bilgileri ve paketlerini görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell Şirketim, iş hattı Turkcell olanların kullanabileceği bir iletişim uygulamasıdır. Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde pek çok işlemi aynı anda yapmanız mümkündür.

Turkcell Şirketim Uygulaması Özellikleri

Uygulamayı yüklemek için öncelikle Turkcell Şirketim APK dosyasını indirmelisiniz. Daha sonra telefon numaranızı kullanarak giriş yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden kullandığınız tarife ve paketleri görebilirsiniz. Ne kadar kullanımlarınız kaldığını inceleyebilir ve bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Turkcell Şirketim sayesinde sözleşmelerinizi kolaylıkla onaylamanız da mümkündür. Yapmanız gereken yalnızca onay bekleyen sözleşmeler bölümüne giriş yapmaktır. Tüm faturalarınızı tek tıkla ödeyebileceğiniz Turkcell Şirketim sayesinde hattınızın yurt içi aramalara karşı açık ya da kapalı olmasını değiştirebilir ve tek bir uygulama üzerinden tüm duyuruları takip edebilirsiniz.

Eğer bir şifreniz bulunmuyorsa “Parola” yazdığınız mesajı 8660’a gönderebilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde şifrenizin tarafınıza ücretsiz SMS ile gönderilecektir. Bu şifre ve telefon numaranızı kullanarak giriş yapmanız mümkündür.

Turkcell Şirketim APK indir

Binlerce kullanıcısı olan Turkcell tarafından geliştirilen bu uygulamayı cihazınıza yüklediğinizde yaklaşık 25 MB boyutunda yer kaplayacaktır. Android sürümünün en az 4.4 olması gerekmektedir. Turkcell Şirketim APK Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip tüm hatlarınızın tarife, paket ve fatura bilgilerini görüntüleyebilir, ödeme yapabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *