Turkcell TV+

Turkcell TV+

Turkcell TV+ indir, Turkcell’in geliştirdiği canlı mobil televizyon izleme uygulaması Turkcell TV+ plus Android Apk uygulamasını ücretsiz indir canlı tv izle. Turkcell TV+,...

Turkcell TV+ indir, Turkcell’in geliştirdiği canlı mobil televizyon izleme uygulaması Turkcell TV+ plus Android Apk uygulamasını ücretsiz indir canlı tv izle.

Turkcell TV+, Turkcell tarafından geliştirilen televizyon izleme uygulamalarından birisi olup onlarca televizyon kanalını android apk indirip cihazlarınız üzerinden izleme imkânı sunar.

En sevdiğiniz kanalları canlı olarak izleyebileceğiniz uygulamanın geriye sarma özelliği de bulunmaktadır. Son 24 saatte yayınlanan dizi, film ya da programlara ulaşabilir, istediğiniz yeri birkaç dakika geriye alarak tekrar izleyebilirsiniz.

Turkcell TV+ Android apk mobil TV izleme uygulaması siz nerede olursanız olun televizyonu ayağınıza getirmeyi amaçlamaktadır. Uygulamanın ara yüzünden istediğiniz kategorideki kanal ya da programları bulabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için de özel bir bölüm bulunmakta olup çizgi film ve çocuk programları yer almaktadır.

Turkcell TV+ Apk uygulamasını mobil Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmeniz mümkün olmakla beraber kullanım için paket almanız gerekmektedir. Hangi operatörde olursanız olun bir mesaj ile üyeliğinizi başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *