Bedava Program Oyun indir yukle

UltraSurf Engelli Sitelere Giriş

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 2.47 MB
Güncelleme : 2 sene önce
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Engelli sitelere giriş, çevrim içi güvenlik ve gizlilik programı çeşitleri arasında listenin en üst sıralarında yer alan bu program, otomatik ayarlarla kullanılabilme özelliği sayesinde oldukça popülerdir. İnternette kişilerin yaptıkları gezintiler esnasında geride bıraktıkları tüm izleri kolaylıkla silebilen yazılım, Ultrareach Internet Corporation adındaki ünlü yazılım geliştirme şirketi tarafından tasarlanmıştır.

UltraSurf Engelli sitelere giriş

Başarılı Bir Anonim Gezinti Programı

Program, tarayıcıda çeşitli donmalara sebebiyet vermesi dışında ideal bir gezinti aracı şeklinde tanımlanabilir. Birtakım anti virüs programlarının zararlı olarak algılayabileceği UltraSurf’u bu nedenle bazı zamanlarda çalıştırılabilmek için bilgisayarlarda yer alan virüs koruma yazılımlarının devre dışı bırakılması gerekebilir. Bu iki olumsuz yanının dışında oldukça başarılı bir anonim gezinti programı olan yazılımda, internet kullanıcılarının tamamen özgür bir şekilde web sörfü yapabilmelerine imkân verilir. Güvenli yollar ile internet üzerinde kullanıcı bilgilerinin paylaşılmasına fırsat vermeden gezinti sağlayan UltraSurf, bu özelliğine yüksek şifreleme kapasitesini de ekleyerek profesyonel bir hale gelir.

Özgürlük, Güvenlik ve Gizlilik Üçlemesi

Engelli sitelere giriş, çevrim içi güvenlik ve gizlilik programıyla internette gönül rahatlığıyla gezerken, tamamen gizli bir şekilde güvenli bir internet deneyimine sahip olunabilir.  Özellikle ülkemizde her geçen gün sayısı artan yasaklı sitelere giriş konusunda ideal bir program olan bu yazılımı birkaç tıklama sonrasında bilgisayara indirip kurmak ve çalıştırmaya başlamak mümkündür. Tüm dünya üzerinde milyonlarca kişinin tercih ettiği program, tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Alternatif olarak Ultrasurf son sürümüni indirmek için Ultrasurf son sürüm indir konusunu takip edebilirsiniz. https://www.indirson.com/ultrasurf/

Popüler Yasaklı Sitelere Giriş Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz