Video Düzenleyici YouCut

Video Düzenleyici YouCut

Video Düzenleyici & Video Kesici – YouCut APK indir, Android video editör uygulaması olan YouCut video kesme, kırpma, efektler ve düzenleme araçları vardır....

Video Düzenleyici & Video Kesici – YouCut APK indir, Android video editör uygulaması olan YouCut video kesme, kırpma, efektler ve düzenleme araçları vardır.

Video Düzenleyici & Video Kesici – YouCut, sevilen video editörleri arasında yer almaktadır. Amerikalı oyun geliştiricilerin ürettiği uygulamalardan birisi olup milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir. Hakkında on binlerce olumlu yorum bulunan Video Düzenleyici & Video Kesici – YouCut Google Play tarafından da ödüllendirilerek öne çıkarılan aplikasyonlar arasına eklenmiştir.

YouCut Video Düzenleyici Uygulaması

Video Düzenleyici & Video Kesici – YouCut uygulaması sayesinde var olan fotoğraflarınızı videoya çevirmeniz mümkündür. Arka plana dilediğiniz sesleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca videolar arasında kullanabileceğiniz çeşitli video geçişler mevcuttur.

Video düzenleyici YouCut APK indirip sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiniz daha kaliteli içerikler oluşturmak için sizin için hazırlanan video efektlerinden faydalanabilirsiniz. Müzik konusunda ise sayısız çeşitleriniz bulunmaktadır.

Video kırpma, video kesme ve fotoğraf düzenleme araçları yer almaktadır. YouCut Android uygulaması ile Elinizdeki videolar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Dilediğiniz yerden videoları kırpabilirsiniz. Ayrıca kesme yaparak kestiğiniz bölümü farklı bir yere kaydedebilirsiniz. Bölme özelliği sayesinde ise videonun arasına farklı video ya da fotoğraflar eklemeniz mümkün olacaktır.

Videolarınızın üzerine metinler de ekleyebilirsiniz. Metinleriniz için dilediğiniz yazı stillerini belirleyebilirsiniz. Çok sayıda renk seçeneği bulunmakta olup metinlerinize animasyon eklemeniz de mümkündür.

Video Düzenleyici YouCut APK indir

Mp3 dosyaları ve diğer formatları gibi kendi müziğinizi videoya ekleyebilir, video kırpma, video kesme, fotoğraf ve video düzenleme araçları vardır. YouCut APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz. En iyi video düzenleyici uygulamaları arasında yer alan InShot video düzenleyici uygulamasını buradan tıklayarak Android cihazlarınıza APK dosyasını indirebilirsiniz. InShot Apk indir buradan tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

YouCut Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camerasideas.trimmer&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *