VidMate HD Video İndirici ve Canlı TV
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciVidmate
  • DilTürkçe
  • Boyut19M
  • Versiyon4.5005
VidMate HD Video İndirici ve Canlı TV

VidMate HD Video İndirici ve Canlı TV

VidMate APK indir, HD video indirici ve canlı TV uygulaması olan VidMate Android cihazlara indirip video ya da ses dosyasını HD kalitede ücretsiz...

VidMate APK indir, HD video indirici ve canlı TV uygulaması olan VidMate Android cihazlara indirip video ya da ses dosyasını HD kalitede ücretsiz indirme desteği sunmaktadır.

VidMate HD Video Downloader & Live TV, piyasadaki en başarılı indirme uygulamaları arasında yer alır. Android işletim sistemli tablet ve telefonlarda video ya da ses dosyasını indirmek için bu uygulamayı kullanmanız mümkündür.

VidMate HD Video İndirici ve Canlı TV Özellikleri

VidMate HD Video İndirici ve Canlı TV; Youtube, Whatsapp, Instagram gibi pek çok site ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Uygulamayı yüklemek için öncelikle cihazınıza APK dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Yükleme işlemlerine başlamadan önce eğer cihazınızda Google Play Store dışı kaynaklardan uygulama izni açık değilse bu izni vermelisiniz. Daha sonra kolaylıkla kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

VidMate HD Video İndirici ve Canlı TV APK, indirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra linkini kopyalamalısınız. Bu linki VidMate HD Video Downloader & Live TV paneline girerek yapıştırmalısınız. Bu aşamada karşınıza pek çok seçenek çıkacaktır. Videoyu istediğiniz çözünürlükte indirmeniz mümkündür. Ayrıca dilerseniz video yerine mp3 formatında indirerek cihazınızda daha az yer kaplamasını da sağlayabilirsiniz. İsterseniz linki bulmak yerine uygulama üzerinden popüler sitelere girip arama yaparak da indireceğiniz dosyaya kolayca ulaşabilirsiniz.

VidMate HD Video İndirici ve Canlı TV APK indir

Vidmate neredeyse tüm platformlar ile uyumlu çalışarak istediğiniz video ve ses dosyasını indirmenizi sağlamaktadır. VidMate APK Android telefon ve tabletlerinize 19 MB dosyasını indirip kurulumu başlatabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *