Xrecorder

Xrecorder

Ekran Kaydedici, Ekran Video Kaydedici – Xrecorder APK indir, Android telefon ve tabletlerinizde Xrecorder ile 1440P çözünürlükte HD kalitede ekran videosu kaydetmenizi sağlar. Ekran Kaydedici,...

Ekran Kaydedici, Ekran Video Kaydedici – Xrecorder APK indir, Android telefon ve tabletlerinizde Xrecorder ile 1440P çözünürlükte HD kalitede ekran videosu kaydetmenizi sağlar.

Ekran Kaydedici, Ekran Video Kaydedici- Xrecorder, piyasadaki en iyi ekran kaydetme uygulamaları arasında yer almaktadır. Dünyada yaklaşık 4 milyon kişi tarafından aktif olarak kullanılan uygulama sayesinde oyun performansınızı, eğitimlerinizi ya da görüşmelerinizi kolaylıkla kayıt altına alabilirsiniz. Xrecorder ile bu sayede siz cihazınızın başında olmasanız dahi ekran kaydını daha sonra izleme imkânınız bulunur.

Xrecorder Ekran Kaydedici Özellikleri

Xrecorder ekran video kaydedici uygulamasını kullanabilmek için öncelikle Apk dosyasını indirmeniz ve kurulumu tamamlamanız gerekmektedir. Üyelik ihtiyacı bulunmayıp ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak bazı uygulama içi satın alımlar sayesinde ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra ekran görüntüsü butonuna tıklayarak kaydı başlayabilirsiniz. Kaydettiğiniz görüntüleri farklı cihazlara gönderirken ekran çözünürlüğünü 240p ile 1440p arasında değiştirme imkânınız bulunur.

Ekran Kaydedici, Ekran Video Kaydedici- Xrecorder Android APK uygulamasının rakiplerine göre en büyük artısı kayıt süresinde sınır olmamasıdır. Bu sayede sürekli cihazın başında olup belli aralıklarla yenileme yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca dilerseniz geri sayım özelliğini aktifleştirebilir ve istemiş olduğunuz süre dolduğunda kaydın otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Xrecorder Android APK indir

Android telefon ve tabletlerinize 29 MB hafızada yer kaplayan Xrecorder APK Android sürümünü ücretsiz olarak indirip görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Yüksek çözünürlükte ekran videosu kaydetmenize imkan tanımaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *