VPN Unlimited
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciSimplex Solutions Inc
  • Dilİngilizce
  • Boyut8.04 MB

VPN Unlimited

VPN Unlimited indir, Günümüzde her geçen gün yeni internet yasaklarının gelmeye başlaması, bilgisayar kullanıcılarını bu yasakları delmeye ve internete erişmeye zorunlu hale getirmiştir....

VPN Unlimited indir, Günümüzde her geçen gün yeni internet yasaklarının gelmeye başlaması, bilgisayar kullanıcılarını bu yasakları delmeye ve internete erişmeye zorunlu hale getirmiştir. Bu amaçla en çok tercih edilen engelli sitelere giriş programları arasında VPN yazılımları ön sıralarda gelir. Bugün piyasada engelli sitelere giriş programları içerisinde hizmete sunulan çok sayıda farklı uygulama bulunur. Tüm bu uygulamalar içerisinde gerçekten başarılı olanlarından bir tanesi ise VPN Unlimited uygulamasıdır.VPN Unlimited ile hiçbir kısıtlama olmaksızın her türlü siteye sorunsuz erişim imkânımevcuttur.

İnternette Doyasıya Anonim Gezinti

İnternette yasaklı olan pek çok siteye sınırsız giriş imkânı veren program sayesinde bilgisayar kullanıcılarının gerçekleştirdikleri tüm internet trafiği yurt dışındaki farklı bilgisayarlara yönlendirilir. Böylelikle sanki başka bir internet bağlantısından gezinti yapılıyormuş izlenimi yaratılarak bilgisayar kullanıcılarına limitsiz özgürlük verilir. Mobil uygulaması da bulunan yazılımın en güzel özelliği ise deneme sürümünde dahi pek çok özelliği içerisinde barındırmasıdır.

Kişisel Bilgilerin Güvenliğini Koruma

Yazılım sayesinde bilgisayar kullanıcıları internet sitelerinde gezinirken kişisel bilgilerini güvenle koruyabilir ve adeta bir hayaletmişçesine iz bırakmadan hareket edebilir. Gerçek IP adresini saklaması ile büyük avantaj sağlayan uygulamada yurt dışındaki bir IP adresine yönlendirilme yapılarak kişilerin bulundukları yerin tespiti engellenmiş olur. Kimlik hırsızlığı konusunda kesin çözüm imkânı sunan bu özelliğin yanı sıra kolay kullanılabilirliğive uzun süreli bağlantı imkânı ile limitsiz VPN, tercih edilebilecek ideal programlardandır.

Android Vpn Unlimited indir

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *